5 najlepszych utworów z wokalem Chloe Alper!

Dziś swoje urodziny obchodzi brytyjska wokalistka Chloe Alper, która zauroczyła nas swoim głosem. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić zestawienie 5 najlepszych naszym zdaniem piosnek z wokalem Chloe. Przypomnijmy, że przez wiele lat wokalistka współtworzyła zespół Pure Reason Revolution, była również gitarzystką dla Charli XCX, współtworzyła piosenki do takich hitów filmowych jak Amityville. Na obecną chwilę pani Alper należy do duetu Tiny Giant oraz wspiera jako perkusistka brytyjską grupę James z Tim’em Booth na czele. Zatem zacznijmy.

Na miejscu 5 w naszym zestawieniu TOP 5 utworów z Chloe Alper pojawia się piosenka ,,Les Malheurs”. Pomimo, że Chloe śpiewa tutaj jako drugi głos cała piosenka skupia się na jej wstawkach, które dopełniają delikatnie muzykę. Uwielbiamy ten utwór!

Miejsce 4 zajmuję akustyczna wersja ,,Nimos & Tambos”, tej piosenki moglibyśmy słuchać w nieskończoność. Czyż Chloe nie brzmi tutaj po prostu jak brylant? Szczególnie w 2:22 minucie?

Na miejscu 3 pojawia się piosenka ,,True love” z soundtracku. Po prostu sami się przekonajcie.

2 miejsce dajemy dla ,,Thirsty”. Jest to ostatni a zarazem najnowszy singiel Tiny Giant, który zyskał sporo dobrych recenzji oraz zyskał duże grono fanów muzyki alternatywnej.

Miejsce 1 na naszej liście zajmuję singiel ,,Joely’‚, przy którym można po prostu się rozpłynąć. Utwór ten to pierwsza piosenka oficjalnie promująca projekt Chloe Alper czyli Tiny Giant. To właśnie ten utwór zauroczyła nas kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy ją w stacjach radiowych. Singiel, który najbardziej zapadł nam w pamięci.

Plus wisieńka na torcie w postaci utworu ,,How

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie choć na chwilę zachęci was do poznania się z nowym nurtem muzycznym. Na samym końcu chcielibyśmy życzyć Chloe Alper wielu sukcesów w branży muzycznej i w prywatnym życiu oraz spełnienia marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.