Album ,,LOST ON YOU” od LP już w sklepach!

Nowy, pełny album największej muzycznej sensacji 2016 roku – LP już w sprzedaży!

Po wielkim sukcesie przeboju ,,Lost On You” artystka prezentuje płytę o tym samym tytule. Oprócz utworów znanych z minialbumu – ,,Death Valley”, który umilił oczekiwanie na pełny album Amerykanki na płycie znalazło się 5 nowych nagrań!

Album – ,,LOST ON YOU” dostępny na CD, winylu oraz w specjalnym, kolekcjonerskim boxie (CD+winyl+torba z logo LP).,,LOST ON YOU” została wyprodukowana przez Mike’a Del Rio oraz PJ Bianco. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik – Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla LP okresie – po nieudanym związku artystki. Jednak nie cała płyta jest przejmującym opłakiwaniem złamanego serca – to również pełna nadziei, radosna celebracja miłości i samoakceptacji

Singiel ,,Lost On You” to bezapelacyjnie jeden z największych przebojów 2016 roku – singiel dotarł do #1 miejsca iTunes aż w 17 krajach, a także do #4 miejsca globalnej listy Shazam! W Polsce singiel zajął szczyty wszystkich najważniejszych list: #1 Airplay Chart, #1 iTunes, #1 Shazam, #1 Tidal.

 
W najbliższym tygodniu LP wystąpi na 2-óch koncertach w Polsce: w Warszawie (12.12 wyprzedany!) oraz w Poznaniu (13.12).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.