ALMA „Don’t Know” – nowy elektryzujący singiel!

Po wielkim sukcesie debiutanckiego singla młoda bułgarska wokalistka Alma przedstawia godnego następcę „Perfect”! „Don’t Know” skomponowany i nagrany został po raz kolejny przy współpracy z cenionym rumuńskim producentem Monoir, który wspiera młodą wokalistkę od samego początku!

Wyjątkowa chemia i kreatywność, która połączyła oboje artystów w studio pozwoliła im stworzyć ponownie świetny singiel. A zaczęło się od żartu. Po napisaniu pierwszego wersetu Chris [Monoir] zapytał mnie jak powinniśmy nazwać ten numer. Ja odpowiedziałam „nie wiem” (ang. Don’t Know). Powtórzyliśmy to kilkakrotnie przy akompaniamencie pianina – tak powstał refren do „Don’t Know” – mówi ALMA.

Debiutancki singiel ALMY „Perfect” był wielkim sukcesem w jej rodzimej Bułgarii (16 tygodni #1 na Airplay Chart), ale również w Polsce, Rosji, Rumuni, Grecji czy Turcji. Po premierze „Don’t Know” w TOP10 oficjalnego zestawienia Aiprplay Chart w Bułgarii ALMA miała aż 2 single! To ogromne osiągnięcie dla tak młodej debiutantki!

W Polsce singiel „Perfect” dotarł na szczyt Polska Viral 50 na Spotify, Top3 na Shazam, Top10 na Airplay i iTunes! Czy „Don’t Know” powtórzy ten sukces? Jesteśmy o tym przekonani!

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.