Od wydania ostatniego krążka Avril Lavigne minęły już 4 lata. Było to spowodowane głównie problemami zdrowotnymi artystki, która zmaga się z boreliozą. Choroba uniemożliwiała jej normalne funkcjonowanie. Teraz jednak kanadyjka ma już swoje zdrowie pod kontrolą i intensywnie pracuje nad swoim szóstym muzycznym dzieckiem.

Jak wynika z postów w mediach społecznościowych artystki, ostatnie kilka dni spędziła w studio. Oto jeden z nich podpisany „Zajęta tworzeniem muzyki!”. 

Jeśli za wyznacznik ram czasowych uznamy właśnie social media, intensywne prace nad albumem rozpoczęły się mniej więcej w kwietniu tego roku.

Według zapewnień Avril jej nowy album będzie w pewnym sensie powrotem do początków jej kariery. Materiał ma skupiać się na intensywnych emocjach i być bardzo osobisty.

W czwartek, (31 sierpnia 2017), artystka opublikowała na swoim Twitterze ważną notkę do fanów dotyczącą między innymi jej nowej muzyki. Oto co napisała:

Do moich fanów.
Chciałam bardzo podziękować wszystkim za cierpliwość podczas kiedy pracuję nad nowym albumem. To bardzo długi proces bo chcę mieć pewność, że wszystko będzie idealnie. Dla Was. Zasługujecie tylko na to co najlepsze i właśnie to chcę Wam dać. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła się z Wami podzielić tą nową muzyką. Zapewniam, nastąpi to szybciej niż Wam się wydaje.
Kocham Was
Avril

 

Czekacie na nowy album?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *