Pochodzący z Czechowic-Dziedzic na Śląsku raper był jednym z objawień trzeciej edycji „Must Be The Music – Tylko muzyka” w której dotarł aż do samego finału. Publiczność ujęły utwory opowiadające o jego doświadczeniach w walce o syna. Teraz Biały prezentuje swój debiutancki album „EMOCJE„.

Płyta od początku do końca utwierdza słuchacza w przekonaniu, że Biały nie zna słowa „prywatność”. Album jest szczerym pamiętnikiem artysty, raper skupia się na życiowych refleksjach, na zabawę słowem pozwolił sobie przy tematyce związanej z rozrywkowym trybem życia. Nieudane toksyczne związki, trudne relacje międzyludzkie oraz łatwe dziewczyny to codzienność w życiu artysty. Na płycie nie brakuje pozytywnych akcentów gdzie utwory rapera stanowią dobrą motywację aby iść przed siebie i walczyć o swoje. Producentem głównym albumu jest Marcin Kindla ,który nie tylko czuwał nad całą produkcją albumu, ale także stworzył muzykę oraz sam gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Autorami bitów mocno związanymi ze światem hip-hopowym są „Baltik Beatz” , „PcN „, „Paweland”, Krzysztof Pietras , „DONO/TEWU”. Ten ostatni to nie tylko autor bitu ,ale także raper który udzielił się gościnnie w utworze, będącym mocnym protestem w stronę polskich wytwórni i całego przemysłu muzycznego.

W kwestiach wokalnych świetnie sprawdziła się Karolina Lapczyk „Perła” znana słuchaczom z BITWY NA GŁOSY. Śpiewa także Pamela Stone, Kamila i chyba najbardziej zaskakujący gość Sebastian Gabryś, który jest specjalistą w dziedzinie wokalno-teatralnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.