Cheryl wraca po czteroletniej przerwie z nowym singlem!

Laureatka wielu nagród, niezwykle popularna i uwielbiana na całym świecie Cheryl powraca z nowym singlem „Love Made Me Do It”. Utwór jest przekorny i natychmiast wpada w ucho. To pierwszy premierowy kawałek wokalistki po czteroletniej przerwie.

„Love Made Me Do It” to perfekcyjny popowy hit z zaskakującym akcentem. – Każdy, kto kiedykolwiek był zakochany, będzie mógł utożsamić się z tym kawałkiem w jakiś sposób – mówi Cheryl i dodaje: – Piosenka jest chwytliwa i zabawna. Pisząc ją, nie miałam na myśli konkretnej osoby czy związku. To bardziej utwór o tym, że kocham kochać!
Przy okazji nowego singla, Cheryl nawiązała współpracę z koleżanką oraz przyjaciółką z dawnego zespołu Girls Aloud – Nicolą Roberts – która wspólnie z Cheryl napisała kawałek przy wsparciu The Invisible Men („Only Human”).
Cheryl rozpoczyna nowy rozdział w karierze: jako młoda mama, z nowym kontraktem płytowym i zupełnie nowym kierunkiem w twórczości, nad którym artystka pracowała od roku. Z każdym kolejnym singlem wokalistka rozwija się jako songwriterka, mając coraz większą kontrolę nad tym, jak chce brzmieć – co idealnie słychać w „Love Made Me Do It”.
Nowy kontrakt zapewnił piosenkarce dużą wolność artystyczną: – Moja nowa muzyka powstawała z głębi serca. Stwierdziłam, że jeśli teraz nie będę pewna tego co robię to może wcale nie powinnam zajmować się śpiewaniem – wyznaje Cheryl.
Cheryl od 16 lat buduje karierę wokalistki, gwiazdy telewizji oraz filantropki. Pierwsze kroki w branży stawiała w girlsbandzie Girls Aloud, z którym sprzedała ponad 4 miliony albumów na całym świecie. Cztery numery jeden i 20 singli w Top 10 w Wielkiej Brytanii oraz szereg nagród, w tym BRIT – to był doskonały wstęp do solowej kariery Cheryl, która rozpoczęła się w 2009 roku za sprawą albumu „3 Words”, który zdobył status potrójnej platyny i w samej Wielkiej Brytanii sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy. „Fight For This Love” okazał się najszybciej sprzedającym się singlem roku. Pozostałe albumy Cheryl to „Messy Little Raindrops”, „A Million Lights” oraz „Only Human”, z których pochodzą takie hity jak „Promise This”, „I Don’t Care”, „Crazy Stupid Love” oraz „Call My Name”. Single Cheryl spędziły sześć tygodni na pierwszym miejscu list przebojów w Wielkiej Brytanii, co czyni z piosenkarki drugą najpopularniejszą solistkę w Anglii.
Cheryl jest ambasadorką marki L’Oreal, była jedną z najbardziej lubianych jurorek w „X Factor”, prowadzi także fundację Cheryl’s Trust, która wspiera dzieci z biednych rodzin.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.