Debiutancki singiel Why Bruce „Ogień” rozpala serca coraz więcej słuchaczy

Premiera debiutanckiego klipu i singla „Ogień” odbyła się 23 listopada w Milk Studio Warsaw. Od soboty klip jest dostępny na YouTube i jak można zobaczyć po liczbie wyświetleń, komentarzy oraz reakcji, debiutujący zespół natychmiast podbił serca słuchaczy.

Why Bruce porusza się w stylistyce pop/rap/chill wave, zarówno po polsku jak i angielsku, dzięki inspiracjom zaczerpniętym od gwiazd światowej sławy, takich jak Ariana Grande, Doja Cat czy Tommy Genesis. Jest to duet, w którego skład wchodzą: Kashia Socha – wokalistka i Krzysztof Grabań (Kris) – producent muzyczny.

Piosenka opowiada o emocjach, jakie grają w głowie młodej osoby, która staje się nagle zaangażowana w zbyt silne dla niej uczucia. Z jednej strony chce „roztopić się” pod wpływem dotyku, z drugiej strony „czeka, jak na koniec reklam” tego czekania ma dość. W teledysku chcieliśmy uchwycić relację między mną a innymi ludźmi. Mimo że non stop jestem wśród innych osób, brak jest interakcji. Naszym zamiarem było pokazanie tej burzy emocji. Samochody, burza, później ujęcia z dziewczynami i spokojne beauty shoty na różowym tle. Wszystkie te sceny różniąc się od siebie, przekazują różne odczucia  – mówi Kashia Socha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.