Ed Sheeran niedawno pochwalił się zaręczynami ze swoją ukochaną. W jednym z najnowszych wywiadów piosenkarz przyznał, że myśli o zakończeniu swojej muzycznej kariery.

wiazdor pochwalił się ostatnio, iż zaręczył się ze swoją długoletnią partnerką. W jednym z najnowszych wywiadów oznajmił też, że myśli poważnie o zakończeniu kariery. Dlaczego? Sheeran marzy o zostaniu ojcem i chciałby skupić się na budowaniu rodziny.

W wywiadzie dla ‚Daily Star’ piosenkarz przyznał, że 2017 rok był dla niego bardzo udanym rokiem, jednak jego życiowe priorytety ciągle ulegają zmianie. Ed aktualnie chciałby założyć rodzinę, a posiadanie dziecka jest dla niego bardziej istotne niż muzyka, gdyż w razie nowego członka rodziny wokalista chciałby zakończyć swoją przygodę z muzyką.

„- Moja ambicja będzie równa zeru, kiedy tylko będę miał dzieci. Nie będzie mnie wtedy nic interesowało, będę miał prywatne, rodzinne życie, o które chciałbym zadbać. Kiedy masz dzieci, pragniesz być dla nich jak najlepszym tatą. […] Kiedy gram na stadionie, wiem, że większego koncertu nie mogę już zagrać. Następną rzeczą, którą chciałbym osiągnąć to stworzenie piosenki country, która podbije listy przebojów w Stanach.”

Co myślicie o muzyce country w wykonaniu Eda i o samym pomyśle zakończenia kariery?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.