8 grudnia 2016 roku była premiera singla ,,Włóczykij to 11. utwór z playlisty albumu – ,,PSI”. Jest to pierwsza zapowiedź rapera przed premierą krążka.

,,Audycja, która opowiada jak piękny jest świat. Autorzy odwiedzają miejsca jeszcze nieodkryte, jak I te dobrze znane. Gdziekolwiek wiatr poniesie naszych podróżników, tam zabierzemy I państwa” – Słowa Eldo zapisane w booklecie albumu ,,PSI”, który już jutro (09.12.2016) trafi do regularnej sprzedaży.

Po ponad 2 latach od premiery ostatniego, złotego krążka ,,Chi”, Eldo powraca z nowym materiałem. Już 9 grudnia ujrzy światło dzienne ósmy solowy album rapera pt. Psi.

Litera Psi pochodząca z alfabetu greckiego jest symbolem psychologii, której raper poświęcił uwagę w nowych piosenkach. Ta płyta jest o napięciach psychicznych, strachu, miłości i wszystkim tym, co skomplikowane i co siedzi w naszych głowach, a na co niestety czasami nie mamy wpływu.

Co niesie nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów. Ambientowe tempo. Podkłady w stylu, z którym nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki. Brzmienie, za które tym razem nie odpowiadają anonimowe postaci. Oraz zaskoczenie, które wyrysuje się na twarzach wiernych słuchaczy rapera po przesłuchaniu piosenek.

Tracklist:
1. Gdy Jestem Sam
2. Folklor W Opuszczonym Mieście
3. A To Pech
4. Kolory Jesieni
5. Esteci
6. Klatka
7. Pan Nikt
8. Złudzenia
9. Zostań
10. Chciałbym Umieć
11. Włóczykij
12. Sparta
13. Gwiazdy
14. Nowy Dzień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.