ENRIQUE IGLESIAS powraca z nowym singlem – premiera ,,SÚBEME LA RADIO” już niedługo!

Kilka tygodni temu hiszpański wokalista Enrique Iglesias po raz pierwszy udał się na Kubę, aby nakręcić tam teledysk do swojego następnego singla ,,Súbeme la Radio”. Teledysk kręcony w robiących wrażenie lokacjach w Hawanie ujrzą światło dzienne 24 lutego.

,,Po kilku klipach z Alejandro Pérezem i sukcesie ,,Bailando” z Gente de Zona’em, wszystko prowadziło do tego miejsca” mówi Enrique. Warto tutaj zauważyć, że ,,Bailando”, najczęściej oglądany w historii muzyki latino (2,5 miliarda odtworzeń!) teledysk kręcony był właśnie na Kubie. Reżyser Alejandro Pérez podkreśla, że praca z Enrique jest zawsze sporą przygodą, wykraczającą daleko poza ustalony plan i scenariusz. ,,Súbeme La Radio” wyprodukował Carlos Paucar a napisali go Enrique i grupa jego przyjaciół: Descemer Bueno, Zion & Lennox. Descemer: ,,Znam Enrique już 12 lat i napisaliśmy razem takie kawałki jak ,,Bailando„, ,,Loco”, ,,El Perdedor”, ,,Cuando Me Enamoro”, ,,Lloro Por Ti”, ,,No Me Digas Que No” i ,,Ayer”. Pisanie utworu nigdy nie jest takie samo – zawsze improwizujemy, idziemy o krok dalej i staramy się łamać wszystkie granice, jakie znają kompozytorzy”.

Dwudniowy plan zdjęciowy, który na chwilę dosłownie sparaliżował centrum Hawany, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, które chciały znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawiły się na planie razem z nim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.