Eye on Attraction czyli mieszanka muzyki alternatywnej

Eye on Attraction to zespół, który miesza muzykę alternatywną, gdzie możemy usłyszeć dźwięki inspirowane takimi grupami jak Paramore czy Circa Survive. Zespół tworzą Jen Fracas – wokalistka, Andrew Merkle – perkusista, Joe Quincy – basista oraz Mike Trischetta – gitarzysta. Pochodzą ze Scranton jest to miasto w USA, w stanie Pensylwania. Zespół pozostawia długotrwałe wrażenie po każdym koncercie który grają, często nazywani są ,,najlepszym zespołem na żywo, jaki kiedykolwiek widziano”.
Grupa na swoim koncie ma EP-kę – ,,Staircases” wydaną przez Mike’a Watts z Brand New / Pixies fame. Eye on Attraction intensywnie skupiają się na rozpowszechnianiu swojej muzyki na całym świecie, zagrali ponad 100 koncertów w 2015 r. Wszystkie występy były niezależnie. Członkowie występowali również na niezliczonych trasach takich jak: The Pretty Reckless, Sevendust, Adelita’s Way i Gemini.

Ich najnowszym singlem jest utwór ,,Pleasantville”, który wraz z lyric video  swoją premierę miał 12 lutego br. Piosenkę tę możecie posłuchać poniżej.

Podsumowując, Eye on Attraction ma styl, który naprawdę pokazuje, jak niesamowita może być muzyka alternatywna.  Rytmy, są wszechstronne trochę skomplikowane, ale melodyjna gra na gitarze i nieustające kojące wokale tworzą całkiem ciekawe połączenie, dzięki którym zdobyli fanów ich niepowtarzalnej muzyki. Jest to zespół, który nagradza wytrwałością i lojalnością, ponieważ ciągle stawiają sobie coraz to wyższe poprzeczki muzyczne.

Więcej o zespole znajdziecie:
Facebook: www.facebook.com/EyeOnAttraction
Twitter: twitter.com/EyeOnAttraction
YouTube: Eye on Attraction
Strona: www.eyeonattraction.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.