Musiclife.pl – z muzyką przez całe życie! http://musiclife.pl Z muzyką przez całe życie! Fri, 17 Nov 2017 19:36:33 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9 http://musiclife.pl/wp-content/uploads/2017/02/cropped-fav-1-32x32.png Musiclife.pl – z muzyką przez całe życie! http://musiclife.pl 32 32 ,,Kochajhaj” – nowy singiel duetu Chillove już dostępny! http://musiclife.pl/kochajhaj-nowy-singiel-duetu-chillove-juz-dostepny/ http://musiclife.pl/kochajhaj-nowy-singiel-duetu-chillove-juz-dostepny/#respond Fri, 17 Nov 2017 19:36:33 +0000 http://musiclife.pl/?p=26542 Chillove to duet z Wrocławia, który już kilka razy gościł na naszym portalu ze swoimi świetnymi utworami. Formacja tym razem podzieliła się nowym singlem zatytułowany – ,,Kochajhaj”. Utwór ten zapowiada nadchodzący album – ,,#3”, który pojawi się 8 grudnia 2017 roku. Krążek ten jest efektem współpracy duetu z tekściarzem Szymonem Barabachem, a także wynikiem poszukiwań nowego, ciemniejszego, bardziej szorstkiego brzmienia. ,,#3” ukazuje Chillove w zupełnie nowej, dojrzalszej odsłonie. Nasza redakcja z niecierpliwością będzie czekać na to wydawnictwo!

Już teraz posłuchajcie nowego, genialnego naszym zdaniem singla ,,Kochajhaj”, który dostępny jest poniżej.

]]>
http://musiclife.pl/kochajhaj-nowy-singiel-duetu-chillove-juz-dostepny/feed/ 0
Natalia Szroeder w najnowszym klipie Bednarka! http://musiclife.pl/natalia-szroeder-w-najnowszym-klipie-bednarka/ http://musiclife.pl/natalia-szroeder-w-najnowszym-klipie-bednarka/#respond Fri, 17 Nov 2017 13:26:01 +0000 http://musiclife.pl/?p=26535 Ballady w wykonaniu Kamila Bednarka „nie zdarzają się zbyt często”. „Cisza” zaśpiewana przez Kamila na płycie JESTEM, do dziś przywołuje w każdym z nas wiele wspomnień i niezapomnianych chwil.

Najnowszy singiel, promujący płytę TALIZMAN zawiera balladę wyjątkową dla artysty, który pytany o inspirację do niej odpowiada –

„Pracę nad utworem „Jak długo jeszcze” rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu – historii miłosnej… Musiało upłynąć trochę czasu aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa ale …….

Kochajcie się i nie wstydźcie się tego wspaniałego uczucia”.

Obok Kamila w teledysku wystąpiła równie utalentowana co piękna – Natalia Szroeder.

]]>
http://musiclife.pl/natalia-szroeder-w-najnowszym-klipie-bednarka/feed/ 0
LemON „TU” ukazuje się teraz w limitowanej edycji na dwupłytowym 180–gramowym winylu! Wystartował też konkurs na portalu 2track.pro! http://musiclife.pl/lemon-tu-winyl-premiera/ http://musiclife.pl/lemon-tu-winyl-premiera/#respond Fri, 17 Nov 2017 13:21:01 +0000 http://musiclife.pl/?p=26537 Wyznaczający nowy kierunek muzyczny w karierze zespołu LemON, album „TU” dziś ukazał się w limitowanej edycji na dwupłytowym 180–gramowym winylu. Zespół ogłosił też konkurs na nową wersję, pochodzącego z płyty, utworu „Sowa”. Konkurs odbywa się na portalu 2track.pro i trwa do 15 grudnia.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na: www.2track.pro

– Doceniłem wartość brudu – przyznaje Igor Herbut. – Zrozumiałem, że kiedy zespół gra na setkę, nie jest ważne, czy coś zabrzmiało perfekcyjnie albo czy jest w stu procentach czysto, ważniejsze są emocje, energia i granie razem.

Płyta została nagrana w gdańskim studio Custom 34. Za produkcję albumu odpowiada zespół LemON, za realizację dźwięku Piotr Łukaszewski, a za kreatywny miks Marcin Gajko.

Tracklista:

A
1A. TU
2A. MYŚL
3A. SOWA
4A. KALKA

B
1B. TAK NIE NIE
2B. PAPIER
3B. AKAPIT

C
1C. OSTATNI WALC
2C. POLLOCK

D
1D. FULL MOON
2D. PO

Link do produktu – http://bit.ly/TU2LP

]]>
http://musiclife.pl/lemon-tu-winyl-premiera/feed/ 0
Śpiewali z Mietkiem Szcześniakiem, Sylwią Grzeszczak, Brianem Fentress, Natalia Niemen, MateO, Natalia Kukulska, Mezo i Liber! Gospel Joy wydają swój 4 album! „Napełniaj” – dziś premiera! http://musiclife.pl/ospel-joy-wydaja-swoj-4-album-napelniaj/ http://musiclife.pl/ospel-joy-wydaja-swoj-4-album-napelniaj/#respond Fri, 17 Nov 2017 13:14:51 +0000 http://musiclife.pl/?p=26532

„Dzień, na który czekaliśmy tak długo, wreszcie nadszedł! Bogu dzięki! Lata oczekiwań i spełnione marzenia, bo świętujemy podwójnie – pojawienie się albumu przy jednoczesnym jubileuszu 20 lat Gospel Joy. Serce dosłownie skacze kiedy zdamy sobie sprawę, jak wiele przeszkód było po drodze, jak otwierają się przed nami nowe drzwi, jak to co robimy składa się w piękną całość i odbiorcy chcą słuchać, przeżywać a nawet modlić się z nami! Wszak to muzyka gospel, a gospel to muzyka duszy, mająca swoje korzenie w radości na wieczność, którą mieli w sobie czarnoskórzy niewolnicy, oczarowani chrześcijańskim Bogiem. Gdzie byłabym dzisiaj bez tych korzeni i muzyki gospel? Nie wiem, ale wiem, że rozpiera mnie ekscytacja i poczucie szczęścia, że zostałam wyposażona w talent i możliwości, by móc cieszyć się dzisiaj nowym albumem: gospelowym, wypływającym z duszy, muzycznie zaaranżowanym i wyśpiewanym na najwyższym poziomie.
Przyjmuję to wszystko z ogromną radością ale i pokorą, bo wiem, że sama nic nie mogę. Cieszę się ogromnie, że tak wiele możemy razem.”

– Agnieszka Górska – Tomaszewska

Na albumie znalazło się na nim 11 utworów, w tym dziesięć w języku polskim, jeden po angielsku oraz bonus. Ich autorami są Agnieszka Górska -Tomaszewska, Przemysław Tadla, Tim Ball, Tyree Morris, Kerroy Williams oraz Corey Butler.

Wśród gości zaproszonych do realizacji najnowszego albumu Gospel Joy, będzie można usłyszeć Natalię Niemien. Ta obdarzona przepięknym głosem wokalistka zaśpiewała, miedzy innymi, utwór „Napełniaj mnie” autorstwa Coreya Butlera.

Gospel Joy jako jedyny polski chór gospel występował w USA, Kanadzie, a także na prestiżowym Festiwalu Gospel w Amsterdamie.

Gospel Joy ma na swoim koncie występy z gwiazdami muzyki, takimi jak, Mietek Szcześniak, Sylwia Grzeszczak, Brian Fentress, Natalia Niemen, MateO, Natalia Kukulska, a także raperami Mezo i Liber. Występowali jako support na jedynym koncercie w Polsce Kirka Franklina.

„Pomysł na kolejny album pojawił się już dobre 4-5 lat temu. Od tego czasu zmieniała się koncepcja, repertuar a pomysły się wyprzedzały szybciej, niż byliśmy w stanie na nie zareagować. Ciągle jednak coś się nie składało, a my… cóż, dużo śpiewaliśmy i czekaliśmy na odpowiedź, co robić. Ta odpowiedź przyszła, a raczej powaliła nas, w postaci niezwykłego, utalentowanego producenta, kanadyjskiego muzyka, aranżera i pianisty – Corey’a Butler’a!

Repertuar jest bardzo zróżnicowany, mamy autorów polskich i zagranicznych, utwory podniosłe i liryczne oraz takie, które stawiają na nogi.”

– Agnieszka Górska – Tomaszewska

]]>
http://musiclife.pl/ospel-joy-wydaja-swoj-4-album-napelniaj/feed/ 0
Luis Fonsi, Demi Lovato „Échame La Culpa” – singiel już w sieci! http://musiclife.pl/luis-fonsi-demi-lovato-echame-la-culpa-singiel-juz-w-sieci/ http://musiclife.pl/luis-fonsi-demi-lovato-echame-la-culpa-singiel-juz-w-sieci/#respond Fri, 17 Nov 2017 13:03:21 +0000 http://musiclife.pl/?p=26527 W sieci zadebiutował właśnie wspólny singiel od autora hitu „Despacito” Luis Fonsi, w którym gościnnie pojawia się Demi Lovato! Utwór „Échame La Culpa” zadebiutował w sieci od razu z teledyskiem!

]]>
http://musiclife.pl/luis-fonsi-demi-lovato-echame-la-culpa-singiel-juz-w-sieci/feed/ 0
Mariah Carey z nowym utworem na święta! Zobacz klip do tytułowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu ‚The Star (Pierwsza Gwiazdka)’ ! http://musiclife.pl/mariah-carey-z-nowym-utworem-na-swieta-zobacz-klip-do-tytulowej-piosenki-ze-sciezki-dzwiekowej-do-filmu-the-star-pierwsza-gwiazdka/ http://musiclife.pl/mariah-carey-z-nowym-utworem-na-swieta-zobacz-klip-do-tytulowej-piosenki-ze-sciezki-dzwiekowej-do-filmu-the-star-pierwsza-gwiazdka/#respond Thu, 16 Nov 2017 20:52:07 +0000 http://musiclife.pl/?p=26524 Mariah Carey udostępniła właśnie teledysk do swojego nowego bożonarodzeniowego utworu – „The Star„.

Ścieżka dźwiękowa do filmu The Star (w Polsce – Pierwsza gwiazdka) to zestaw zarówno znanych, jak i nowych bożonarodzeniowych piosenek w wykonaniu takich artystów jak Fifth Harmony, A Great Big World czy Zara Larsson. Film opowiada słynną historię z Betlejem oczami małych bohaterów – osiołka i jego przyjaciół. Na płycie m.in, nowy utwór Mariah Carey – tytułowy ‚The Star’.

Film w polskich kinach od 6 grudnia, ścieżka dźwiękowa na CD od 1 grudnia.

Tracklista:

1. The Star – Mariah Carey
2. Children Go Where I Send You – Kelsea Ballerini
3. We Three Kings – Kirk Franklin
4. Can You See – Fifth Harmony
5. Life Is Good – A Great Big World
6. Mary, Did You Know? – Zara Larsson
7. O Holy Night – Yolanda Adams
8. What Christmas Means to Me – Saving Forever
9. Breath of Heaven (Mary’s Song) – Jessie James Decker
10. His Eye Is on the Sparrow – Casting Crowns
11. What Child Is This? – Jake Owen

]]>
http://musiclife.pl/mariah-carey-z-nowym-utworem-na-swieta-zobacz-klip-do-tytulowej-piosenki-ze-sciezki-dzwiekowej-do-filmu-the-star-pierwsza-gwiazdka/feed/ 0
Depeche Mode gwiazdą główna Open’er Festival 2018! http://musiclife.pl/depeche-mode-gwiazda-glowna-opener-festival-2018/ http://musiclife.pl/depeche-mode-gwiazda-glowna-opener-festival-2018/#respond Thu, 16 Nov 2017 20:37:54 +0000 http://musiclife.pl/?p=26521 Zespół Depeche Mode po raz pierwszy na koncercie festiwalowym w Polsce!

W specjalnym video na Facebooku wiadomość tę ogłosił Dawid Podsiadło: 5 Lipca 2018 roku Dave i spółka wystąpią w Gdyni podczas Open’er Festival !

Ostatni album Depeche Mode ‘Spirit’ z hitem ‘Where’s the Revolution’ jest już w naszym kraju Podwójnie Platynową Płytą.

Przypominamy, że w sprzedaży są także ostatnie bilety na halową trasę koncertową Depeche Mode w lutym przyszłego roku :
7 lutego – Kraków,
9 lutego – Łódź,
11 lutego – Gdańsk.

]]>
http://musiclife.pl/depeche-mode-gwiazda-glowna-opener-festival-2018/feed/ 0
Marilyn Manson oraz Stone Sour wystąpią w Polsce! http://musiclife.pl/marilyn-manson-oraz-stone-sour-wystapia-w-polsce/ http://musiclife.pl/marilyn-manson-oraz-stone-sour-wystapia-w-polsce/#respond Thu, 16 Nov 2017 16:55:05 +0000 http://musiclife.pl/?p=26515 Dziś, na portalu Live Nation ukazała się nowa data koncertowa!

Już 13 czerwca 2018 roku w naszym kraju pojawi się jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej. Marilyn Manson wystąpi w Warszawie na Hali Torwar wraz z gościem specjalnym Stone Sour. Oba zespoły będą promować swoje najnowsze wydawnictwa.

Bilety w cenie 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 17 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin.
Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

]]>
http://musiclife.pl/marilyn-manson-oraz-stone-sour-wystapia-w-polsce/feed/ 0
Demi Lovato i Luis Fonsi w jednym utworze: premiera już w piątek! http://musiclife.pl/demi-lovato-i-luis-fonsi-w-jednym-utworze-premiera-juz-w-piatek/ http://musiclife.pl/demi-lovato-i-luis-fonsi-w-jednym-utworze-premiera-juz-w-piatek/#respond Wed, 15 Nov 2017 20:13:11 +0000 http://musiclife.pl/?p=26510 Najpierw pojawiły się plotki o domniemanym duecie Demi Lovato i autora hitu „Despacito” – Luisa Fonsi. Teraz wiemy już, że ich wspólny utwór zadebiutuje już w najbliższy piątek, 17 listopada!

Piosenka nosi tytuł „Echame La Culpa„, a jej premierę potwierdziły ciężarówki reklamowe, sami sprawdźcie 😉

]]>
http://musiclife.pl/demi-lovato-i-luis-fonsi-w-jednym-utworze-premiera-juz-w-piatek/feed/ 0
Zaskakujące połączenie: romantyczny hit tej jesieni od Kayah i… Grzegorza Hyżego! http://musiclife.pl/zaskakujace-polaczenie-romantyczny-hit-tej-jesieni-od-kayah-i-grzegorza-hyzego/ http://musiclife.pl/zaskakujace-polaczenie-romantyczny-hit-tej-jesieni-od-kayah-i-grzegorza-hyzego/#respond Wed, 15 Nov 2017 19:58:31 +0000 http://musiclife.pl/?p=26505 Kayah od lat z okazji swoich urodzin sprawia fanom muzyczną niespodziankę. Tak i tym razem podtrzymując tradycję prezentuje nowy singiel „Podatek od miłości”. Do duetu Kayah zaprosiła Grzegorza Hyżego.

Premierze singla towarzyszy teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka, który wyprodukowało studio Propeller Film.

Kayah: „Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie”.

Utwór został napisany i skomponowany przez jednego z najmłodszych artystów wytwórni Kayax, należącej do Kayah – Michała Bownika z zespołu BOWNIK. Za produkcją muzyczną utworu „Podatek od miłości”, podobnie jak letniego hitu Kayah „Po co”, stoi Jan Smoczyński.

Utwór promuje komedię romantyczną o tym samym tytule, której premiera kinowa odbędzie się 26 stycznia 2018 roku.

Grzegorz Hyży: „Współpraca z Kayah to dla mnie duże wyróżnienie oraz nowe zawodowe doświadczenie. Nie mam na swoim koncie wielu duetów i to także pierwsza moja piosenka promująca film. Myślę, że udało nam się wspólnie stworzyć coś bardzo wyjątkowego – piosenkę z potencjałem wielkiego przeboju, która wymyka się takim jednoznacznym ramom stylistycznym. To coś naprawdę świeżego”.

Premiera singla „Podatek od miłości” zbiega się w czasie ze startem jesiennej trasy koncertowej Grzegorza – „Momenty”, w ramach której artysta jeszcze w listopadzie odwiedzi:
Gdańsk 16.11
Poznań 17.11
Warszawę 19.11
Wrocław 21.11
Katowice 22.11

]]>
http://musiclife.pl/zaskakujace-polaczenie-romantyczny-hit-tej-jesieni-od-kayah-i-grzegorza-hyzego/feed/ 0