Musiclife.pl – z muzyką przez całe życie! http://musiclife.pl Z muzyką przez całe życie! Sat, 19 Jan 2019 19:08:41 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.3 http://musiclife.pl/wp-content/uploads/2017/02/cropped-fav-1-32x32.png Musiclife.pl – z muzyką przez całe życie! http://musiclife.pl 32 32 „7 Rings” rekordowo na Spotify! http://musiclife.pl/7-rings-rekordowo-na-spotify/ http://musiclife.pl/7-rings-rekordowo-na-spotify/#respond Sat, 19 Jan 2019 19:08:41 +0000 http://musiclife.pl/?p=30532 Wczoraj Ariana Grande zaprezentowała światu nowy singiel z nadchodzącego albumu „thank you, next”. Mowa oczywiście o utworze „7 Rings„.

Jak się okazuje, piosenkarka może już poszczycić się pierwszym rekordem dla utworu! W ciągu pierwszych 24 godzin piosenka została odtworzona na Spotify 14,966,544 razy – co jest rekordowym wynikiem!

Brawo!

 

 

fot. lab.fm
]]>
http://musiclife.pl/7-rings-rekordowo-na-spotify/feed/ 0
Ariana Grande prezentuje „7 Rings”! http://musiclife.pl/ariana-grande-prezentuje-7-rings/ http://musiclife.pl/ariana-grande-prezentuje-7-rings/#respond Sat, 19 Jan 2019 12:03:48 +0000 http://musiclife.pl/?p=30528 Wczoraj, zgodnie z zapowiedziami w sieci zadebiutował kolejny singiel z nadchodzącego albumu Ariany Grande „thank you, next”.

Mowa oczywiście o utworze „7 rings„, który jest utrzymane w stylistyce muzyki charakterystycznej dla aktualnych trendów w muzyce masowej i pokazuje nam bardziej ostre oblicze wokalistki.

Sami sprawdźcie i oceńcie:

 

 

 

fot. mediad.publicbroadcasting.net
]]>
http://musiclife.pl/ariana-grande-prezentuje-7-rings/feed/ 0
Kacezet i Margaret we wspólnym utworze! Premiera jeszcze DZISIAJ! http://musiclife.pl/kacezet-i-margaret-we-wspolnym-utworze-premiera-jeszcze-dzisiaj/ http://musiclife.pl/kacezet-i-margaret-we-wspolnym-utworze-premiera-jeszcze-dzisiaj/#respond Fri, 18 Jan 2019 12:04:56 +0000 http://musiclife.pl/?p=30525 Ostatnie wydarzenia związane z szerzeniem nienawiści, hejtu, skłoniły artystów do działania! Rynek muzyczny mówi NIE nienawiści!

Doda zajęła się organizacją koncertu przeciwko hejtowi, natomiast już dzisiaj będziemy mogli posłuchać wspólnego utworu Maragaret, Kacezeta oraz Gverilla!

Zobaczcie zapowiedź już teraz:

 

Instagram Photo

 

]]>
http://musiclife.pl/kacezet-i-margaret-we-wspolnym-utworze-premiera-jeszcze-dzisiaj/feed/ 0
Agnieszka Chylińska z apelem do Jurka Owsiaka! http://musiclife.pl/agnieszka-chylinska-z-apelem-do-jurka-owsiaka/ http://musiclife.pl/agnieszka-chylinska-z-apelem-do-jurka-owsiaka/#respond Thu, 17 Jan 2019 10:39:46 +0000 http://musiclife.pl/?p=30522 Koncert z inicjatywy Dody, przeciwko hejtowi jest w trakcie przygotowań.

Agnieszka Chylińska postanowiła również zabrać głos w całej sprawie. Wokalistka jednak wypowiedziała się nie jako osoba publiczna, a jako matka trójki dzieci, jako osoba korzystająca ze sprzętu z czerwonymi serduszkami w trosce o swoje dzieci.

Sprawdźcie apel artystki już teraz:

 

]]>
http://musiclife.pl/agnieszka-chylinska-z-apelem-do-jurka-owsiaka/feed/ 0
Ogrom odpowiedzi na apel Dody! http://musiclife.pl/ogrom-odpowiedzi-na-apel-dody/ http://musiclife.pl/ogrom-odpowiedzi-na-apel-dody/#respond Wed, 16 Jan 2019 18:45:55 +0000 http://musiclife.pl/?p=30512 Wczoraj pisaliśmy o spontanicznym pomyśle Dody w którym zaproponowała na swoim Instagramie koncert, który ma zjednoczyć artystów oraz fanów przeciwko hejtowi. Przypominamy, że wszystko zaczęło się po tragicznym wydarzeniu 13 stycznia w Gdańsku po finale WOŚP, a dziś otrzymaliśmy wstępną listę osób zainteresowanych wspólnym tworzeniem wydarzenia popierającym STOP HEJT.

Na ten moment na apel Dody odpowiedzieli:

Beata Kozidrak i Bajm

Magda Gessler

Grzegorz Hyży

Adrian Kowalski

Aleksandra Nizio

Mateusz Ziółko

Zouzy

Stanisław Karpiel-Bułecka

Antek Smykiewicz

Jeremi Sikorski

Ramona Rey

Magda Steczkowska

Sławek Uniatowski

Rafał Brzozowski

Ania Karwan

Adam Stachowiak

Rafał Szatan

Igor Herbut

Quebonafide

Maffashion

Red Lipstick Monster

Wilki

Enej

Maja Bohosiewicz

Basia Kurdej-Szatan

Kasia Wilki

Joanna Moro

Agnieszka Hyży

Maryla Rodowicz

Kasia Moś

Marek Kaliszuk

VNM

Łukasz Zagrobelny

Wac Toja

Magdalena Tul

Agnieszka Twardowska

Iga Krefft

Leszek Stanek

Roksana Węgiel

Iwona Węgrowska

Lanberry

Filip Lato

Dawid Kwiatkowski

Marysia Starosta

Afromental

Sarsa

Sound’n’Grace

Katarzyna Nosowska

Margaret

Mandaryna

Sara Chmiel i Łzy

Grzegorz Skawiński

Guova

Gromee

Mela Koteluk

Honorata Skarbek

Gosia Andrzejewicz

Pola Rise

Katarzyna Cerekwicka

Natalia Szroeder

Patricia Kazadi

Red Lips

4Dreamers

Halina Mlynkova

Natalia Kukulska

MaRina

Jula

Cleo

Anja Orthodox i Closterkeller

Mery Spolsky

Sabina Jeszka

Mannei

Patty

Julia Wieniawa

Marta Bijan

Michał Szpak

Remik

i inni…

To naprawdę piękny gest ze strony artystki! Na bierząco będziemy informować was na ten temat!

]]>
http://musiclife.pl/ogrom-odpowiedzi-na-apel-dody/feed/ 0
Lady Gaga w trudnej sytuacji: nowe wyzwanie aktorskie, czy powrót do studia? http://musiclife.pl/lady-gaga-w-trudnej-sytuacji-nowe-wyzwanie-aktorskie-czy-powrot-do-studia/ http://musiclife.pl/lady-gaga-w-trudnej-sytuacji-nowe-wyzwanie-aktorskie-czy-powrot-do-studia/#respond Wed, 16 Jan 2019 13:59:50 +0000 http://musiclife.pl/?p=30509 Trzeba przyznać, że Lady Gaga swoim udziałem w filmie „Narodziny Gwiazdy” zaznaczyła się w historii filmowej, jeśli chodzi o osoby z rynku muzycznego. Co więcej, artystka zdobyła już pierwsze nagrody z tego tytułu!

Wokalistka ujawniła, że ma w planach wydanie nowego muzycznego projektu, który będzie się składał z dwóch części: muzyka EDM połączona z pop balladami. Jednak nie wiadomo, jak szybko dojdzie do realizacji muzycznego projektu, gdyż Gaga otrzymała właśnie nową propozycję jako aktorka i sama jeszcze nie wie, co powinna zrobić w pierwszej kolejności.

Co Wy byście preferowali jako pierwsze zadanie dla wokalistki? 😉

fot. media.allure.com
]]>
http://musiclife.pl/lady-gaga-w-trudnej-sytuacji-nowe-wyzwanie-aktorskie-czy-powrot-do-studia/feed/ 0
Marta Gałuszewska z kolejnym utworem! http://musiclife.pl/marta-galuszewska-z-kolejnym-utworem/ http://musiclife.pl/marta-galuszewska-z-kolejnym-utworem/#respond Wed, 16 Jan 2019 12:47:59 +0000 http://musiclife.pl/?p=30504 Marta Gałuszewska prezentuje kolejny utwór z nadchodzącej EPki.

Show me” to przedostatni z 4 utworów tworzących EP „Reasons”. Ponownie jest to kompozycja w języku angielskim, o współczesnym, elektronicznym brzmieniu i mocnym bicie.

Do utworu powstało stylowe, minimalistyczne Vertical Video. Zobacz teraz!

]]>
http://musiclife.pl/marta-galuszewska-z-kolejnym-utworem/feed/ 0
,,Zgoda buduje, niezgoda rujnuje” – Doda przeciwko hejtowi i nienawiści http://musiclife.pl/zgoda-buduje-niezgoda-rujnuje-doda-przeciwko-hejtowi-i-nienawisci/ http://musiclife.pl/zgoda-buduje-niezgoda-rujnuje-doda-przeciwko-hejtowi-i-nienawisci/#respond Tue, 15 Jan 2019 17:20:06 +0000 http://musiclife.pl/?p=30499

W dzisiejszej relacji Dody na Instagramie ukazał się filmik w którym piosenkarka wypowiada się na temat tragicznych wydarzeń w Gdańsku, które miały miejsce 13 stycznia na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie tam artystka przedstawiła swój spontaniczny pomysł realizacji koncertu przeciwko hejtowi i nienawiści, którego celem byłoby jednoczenie różnych artystów i ich fanów. W relacji usłyszeliśmy:

,,Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewcząt z branży, które za mną nie przepadają. Hej, dziewczyny, pokażmy że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem”

Pojawił się również wątek piosenki sprzed 15 lat zatytułowanej ,,Znak Pokoju”, przy której padło stwierdzenie, że nic się nie zmieniło w przeciągu tych parunastu lat. Piosenkarka również zachęca swoich kolegów z branży aby to właśnie oni podzielili się swoimi historiami związanymi z hejtem:

,,Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoją historię związaną z hejtem, przemocą w internecie. O tym, jak my to przeżywamy, bo przecież przeżywamy to codziennie” – dodała Doda.

My również jesteśmy przeciwko nienawiści i tym samym wspieramy pomysł Dody!

]]>
http://musiclife.pl/zgoda-buduje-niezgoda-rujnuje-doda-przeciwko-hejtowi-i-nienawisci/feed/ 0
Natalia Nykiel z nagrodą na amerykańskim festiwalu! http://musiclife.pl/natalia-nykiel-z-nagroda-na-amerykanskim-festiwalu/ http://musiclife.pl/natalia-nykiel-z-nagroda-na-amerykanskim-festiwalu/#respond Tue, 15 Jan 2019 16:12:15 +0000 http://musiclife.pl/?p=30495 Teledysk do ostatniego singla Natalii NykielŁuny” w reżyserii Łukasza Zabłockiego zrealizowany w hiszpańskim Reus otrzymał główną nagrodę w kategorii Teledysk na Queen Palm International Film Festival! To kolejne dla tego teledysku, ale pierwsze międzynarodowe wyróżnienie.

Klip do „Łun” znalazł się w większości dotychczasowych podsumowań polskich dziennikarzy jako jeden z najlepszych polskich teledysków 2018 roku.

 

 

 

fot. materiały prasowe
]]>
http://musiclife.pl/natalia-nykiel-z-nagroda-na-amerykanskim-festiwalu/feed/ 0
Die Antwoord wracają do Polski! http://musiclife.pl/die-antwoord-wracaja-do-polski/ http://musiclife.pl/die-antwoord-wracaja-do-polski/#respond Tue, 15 Jan 2019 10:47:25 +0000 http://musiclife.pl/?p=30492 Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 18 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl.

3 czerwca 2019 – Warszawa, COS Torwar

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w środę, 16 stycznia o 11.00 i potrwa do 18 stycznia do godziny 09:00.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we wtorek, 15 stycznia o godz. 11.00 i zakończy się 18 stycznia o godz. 09:00.

DIE ANTWOORD to w dialekcie afrikaans „Odpowiedź”. Ten południowo-afrykański duet wynosi muzykę rap-rave na nowy poziom mieszając w swoich utworach języki angielski, afrikaans, zulu i xhosa.

Grupa jest znana ze swojego unikatowego „zef style” i nonkonformistycznego, punkowego charakteru.

Die Antwoord są także znani z „najlepszych na świecie teledysków” – materiały video na ich kanale YouTube mają łącznie ponad 900mln wyświetleń.

Na ich dzikie, szalone i bardzo energetyczne występy ściągają zafascynowani fani z całego świata.

„Próbować doświadczyć muzyki Die Antwoord na komputerze, jest jak chlapanie się wodą w wannie próbując doświadczyć oceanu” – Vice Magazine

 

fot. materiały prasowe
]]>
http://musiclife.pl/die-antwoord-wracaja-do-polski/feed/ 0