Nowa płyta G-Eazy‚ego „The Beautiful & Damned” jest już dostępna w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Na podwójnym albumie znalazło się 20 utworów, w których nagraniu wzięło udział szereg gości – Halsey, A$AP Rocky, Cardi B, Kehlani, E-40, Charlie Puth, Anna of the North i wielu innych.

Wraz z premierą płyty ukazał się krótkometrażowy film pod tym samym tytułem, który dostępny jest wyłącznie na Apple Music. W filmie G-Eazy występuje w roli muzyka zmagającego się z oczekiwaniami i pokusami sławy. Z kolei na kanale na YouTube podejrzeć można codzienne życie G-Eazy’ego, dzięki codziennej relacji z promocji nowego albumu.

Płytę promują single „No Limit” i „Him & I”. “No Limit” z A$AP Rocky i Cardi B, obecnie #7 na liście Billboard Hot 100, osiągnął już sprzedaż na poziomie platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych oraz został odsłuchany ponad 91 milionów razy na Spotify. „Him & I” z Halsey to obecnie najczęściej dodawany do radiowych playlist utwór w USA. Para wykonała utwór na żywo pierwszy raz w programie „Jimmy Kimmel Live!”.

G-Eazy: The Beautiful & Damned
DISC 1 – CD
1. The Beautiful & Damned
2. Pray For Me
3. Him & I
4. But A Dream
5. Sober
6. Legend
7. No Limit
8. The Plan
9. That’s A Lot
10. Pick Me Up

DISC 2 – CD
1. Gotdamn
2. Leviathan
3. Crash & Burn
4. Summer In December
5. Charles Brown
6. No Less
7. Mama Always Told Me
8. Fly Away
9. Love Is Gone
10. Eazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.