Albumy

G-Eazy „The Beautiful & Damned”. Nowy album już w sprzedaży! [ODSŁUCH]


 

Nowa płyta G-Eazy‚ego „The Beautiful & Damned” jest już dostępna w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Na podwójnym albumie znalazło się 20 utworów, w których nagraniu wzięło udział szereg gości – Halsey, A$AP Rocky, Cardi B, Kehlani, E-40, Charlie Puth, Anna of the North i wielu innych.

Wraz z premierą płyty ukazał się krótkometrażowy film pod tym samym tytułem, który dostępny jest wyłącznie na Apple Music. W filmie G-Eazy występuje w roli muzyka zmagającego się z oczekiwaniami i pokusami sławy. Z kolei na kanale na YouTube podejrzeć można codzienne życie G-Eazy’ego, dzięki codziennej relacji z promocji nowego albumu.

Płytę promują single „No Limit” i „Him & I”. “No Limit” z A$AP Rocky i Cardi B, obecnie #7 na liście Billboard Hot 100, osiągnął już sprzedaż na poziomie platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych oraz został odsłuchany ponad 91 milionów razy na Spotify. „Him & I” z Halsey to obecnie najczęściej dodawany do radiowych playlist utwór w USA. Para wykonała utwór na żywo pierwszy raz w programie „Jimmy Kimmel Live!”.

G-Eazy: The Beautiful & Damned
DISC 1 – CD
1. The Beautiful & Damned
2. Pray For Me
3. Him & I
4. But A Dream
5. Sober
6. Legend
7. No Limit
8. The Plan
9. That’s A Lot
10. Pick Me Up

DISC 2 – CD
1. Gotdamn
2. Leviathan
3. Crash & Burn
4. Summer In December
5. Charles Brown
6. No Less
7. Mama Always Told Me
8. Fly Away
9. Love Is Gone
10. Eazy

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top