Camila Cabello nareszcie na szczycie amerykańskiej listy najpopularniejszych utworów – Hot 100! Dobra passa piosenkarki trwa, bowiem jej debiutancki album „Camila” również dotarł na sam szczyt (w notowaniu albumów)!

W sieci właśnie zadebiutowało najnowsze zestawienie najpopularniejszych utworów w Usa. Na szczyt, po długim stażu na miejscu 2. awansowała Camila Cabello z singlem „Havana„. Już wczesne prognozy zapowiadały zaciętą walkę o szczyt notowania z „Perfect” od Eda Sheerana, który ostatecznie wylądował na miejscu 2.

Na ogromne oklaski w tym tygodniu zasługuje również Dua Lipa, której singiel „New Rules” awansował do top 10 zestawienia i ostatecznie trafił na miejsce 8.!

Zobaczcie pełne top 10:

Camila odniosła w tym tygodniu podwójny sukces, bowiem jej debiutancki album z wynikiem 119 tysięcy sprzedanych egzemplarzy (wliczając streaming) zadebiutowała na szczycie notowania albumów – Billboard 200! Tutaj również piosenkarka prowadziła zaciętą walkę z soundtrackiem do filmu The Greatest Showman, który z ogólnym wynikiem 104 tysięcy wylądował na miejscu 2.!

Wielka brawa Camila!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.