Portal Hits Daily Double po raz kolejny zapowiada powrót wielkiej wokalistki! Pojawiły się już informacje jakoby miałoby chodzić o Christine Aguilerę lub Taylor Swift!

Na stronie HDD w rubryce „Rumour Mill” pojawiła się notka o powrocie kolejnej, bardzo znanej piosenkarki.

ONA NADCHODZI. Wiecie, o kim mowa.”

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu HDD zapowiedziało premiery nowych albumów od P!nk, Demi Lovato, Meghan Trainor, Miley Cyrus, Taylor Swift czy Ariany Grande! Dwie z nich zostały już oficjalnie zapowiedziane!

Na twitterze dużo mówi się, jakoby chodziło jednak o Taylor. Wokalistka prace nad swoim nowym albumem rozpoczęła wiosną bieżącego roku. Już za dwa tygodnie odbędzie się rozdanie nagród VMA – także premiera singla 18 sierpnia, a następnie występ na gali to dobry plan dla autorki hitu „Shake It Off”.

Warto jednak ciągle pamiętać, że do swojego powrotu przygotowuje się również Christina Aguilera, która według plotek miałaby w tym roku zdobyć najważniejszą nagrodę VMA – Vanguard Awards. Czyżby to jednak Aguilera wydała nowy singiel 18 sierpnia po to, aby tydzień później odebrać najważniejsze wyróżnienie na VMA?

Jednego jesteśmy pewni, jeszcze nie jedna wokalistka Nas zaskoczy w nadchodzącym, jesiennym czasie 😉 Czekamy na powrót obu wokalistek, tak więc – która zrobi to szybciej? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *