Honorata Skarbek, kiedyś „Honey” zapowiedziała, że nareszcie może podzielić się ze światem swoją nową muzyką! Dlaczego nareszcie? Piosenkarka niestety jest jedną z tych, których kariera stoi w miejscu niezależnie od nich.

Sama zainteresowana już od dłuższego czasu wspominała, że jej czwarty album studyjny jest gotowy i musi po prostu czekać na ‚zielone światło’ od wytwórni. Po długim czasie jak widać coś ruszyło, bowiem autorka hitu „Sabotaż„, która zajęła się również nagrywaniem vlogów w jednym z nich przedstawiła kulisy dobierania stylizacji do nowego teledysku! Zaznaczyła również:

„Nie chcę zdradzać żadnych dat, bo wiecie jak jest z tymi datami, że powie się jedno, a później jest to niezależne od nas samych i dany projekt pojawia się po jakimś czasie, wiec nie chcę robić z gęby dupy. […] Na razie jedyne co zapowiadam to teledysk, oraz singiel.”

„Bardzo bardzo długo czekała, aż będę mogła podzielić się swoją nową muzyką. Wspominałam wam już wiele razy, że to nie było zależne ode mnie, że ja dawno miałam gotową muzykę.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.