Igor Herbut zapowiada SOLOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ!

Jak już pewnie w większości wiecie (o czym też was już informowaliśmy), zespół LemON postanowił zrobić przerwę od wspólnego grania nie krócej niż do nadchodzącego lata.

Igor Herbut w tym czasie zaprezentował już singiel „Miłość jest wszystkim”, a teraz ogłosił, że nie może dalej tłumić w sobie emocji i chce dzielić się muzyką dalej.

Z tego powodu artysta już za jakiś czas wyruszy w kameralną, solową trasę koncertową, na której będzie wykonywał najważniejsze dla siebie utwory.

Zobaczcie oficjalne oświadczenie:

View this post on Instagram

Pewnego wieczoru, najbliższa mi osoba, zwracając się do mnie, powiedziała: jeśli czujesz brak czegoś, brak sceny czy, jak mówisz, tęsknisz za bliskim spotkaniem ze słuchaczem – i z samym sobą przez muzykę – to zrób coś takiego… zagraj koncerty w małych miejscach, z utworami ważnymi dla Ciebie, intymnymi, takimi, które kochasz najbardziej, które pisałeś po ważnych sytuacjach w Twoim życiu, z tymi utworami, takie jak ,,Lwia część”, ,,Pizno”, ,,Pollock”. Dla ludzi, którzy chcą to poczuć. To będzie dla mnie duże wyzwanie… dla Was pewnie tez. Nie mogę obiecać, że takie godzinne spotkanie naszpikowane moimi emocjami, intymnością i liryką Was nie zawiedzie i nie znudzi, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko. Chcę wziąć to na swoje barki i wyruszyć na solowe muzyczne spotkania z Wami. Już w marcu trasa pt. ,,Lwia część”. Będę grał na pianie i opowiadał, a później będziemy mogli porozmawiać sobie o różnych sprawach. To będą małe sale, tylko kilka miast. Wkrótce więcej informacji. Do zobaczenia. I. / #igorherbut #lwiaczęść / fot. @michalbuddabar

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

 fot. Michal Buddabar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.