Jared Leto traktuje hasło „trasa promocyjna” bardzo dosłownie. Muzyk wybrał się w podróż pod hasłem MARS ACROSS AMERICA. W poniedziałek, 2 kwietnia artysta wyruszył z Nowego Jorku, a jego celem jest Los Angeles, gdzie muzyk ma dotrzeć 6 kwietnia – w dniu premiery płyty „America”.

Gwiazdor zamierza podróżować wszelkimi możliwymi środkami transportu: pociągiem, samolotem, samochodem, rowerem. Leto nie wyklucza, że skorzysta z usług autokarowego przewoźnika, firmy Greyhound, lub też… wybierze się w przejażdżkę autostopem. Zdjęcia z podróży Jareda można obserwować na profilach @30secondstomars @jaredleto oraz pod hasztagiem #marsacrossamerica

„America” to piąty album Thirty Seconds to Mars. Na płycie znalazły się wyjątkowe utwory z gościnnym udziałem Halsey czy A$AP Rocky’ego, a jedną z piosenek wyprodukował Zedd. Premierze towarzyszy wyjątkowa kampania wizualna. Formacja dowodzona przez Jareda Leto w ramach trasy promującej „America” dwukrotnie wystąpi w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 18 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi. Po raz drugi zespół wystąpi 29 sierpnia w Tauron Arenie w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.