Jeremi Sikorski zasypał fanów garścią nowości, nowy klip i data premiery „Odetchnij”!

Półtora roku po premierze krążka „Otwórz się na światJeremi Sikorski wraca z nowym albumem, który niesie sporo nowości i zmian!

Odetchnij“ to płyta stworzona przez Jeremiego i Artur Sikorskich. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, bracia na tym krążku są już równouprawnieni! Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, piosenki Artura oraz aż pięć duetów. Dzięki temu jest na niej tyle kolorów, ile zawierają charaktery obu artystów, a nagrany materiał zaskakuje dojrzałością ludzi mających dopiero 17 i 15 lat.

Bracia zgodnie twierdzą: Chcemy aby każdy mógł odetchnąć naszą muzyką. Wziąć głęboki wdech i wcisnąć pauzę w pędzącej codzienności. Spojrzeć na świat bez stresu. Skupić się na chwili, drugim człowieku, samym sobie.

Album “Odetchnij” to przepełniona pasją, starannie dopracowana dawka muzyki, która swoją energią zarazi nie tylko dotychczasowego, ale również nowego odbiorcę.

“Nie Uciekam” to jedenasty utwór z nadchodzącej płyty I jest drugim singlem promującym “Odetchnij” wraz z premierą klipu został też uwolniony preorder na mymusicshop.pl

TRACKLISTA

1. Odetchnij
2. Uwierz W Nas
3. Pokaż Swoją Twarz
4. Masz W Sobie Ogień
5. Uwolnisz Się
6. Drabina Życia
7. Trzeba Żyć (Live)
8. Oczy Szeroko Zamknięte
9. Piorunochron
10. Nieznajoma
11. Nie Uciekam
12. Zaryzykuj (Cover)
13. Spełniaj Marzenia (Bonus Track)

Premiera: 25.11.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.