Już jest! Płyta Gromeego trafiła dzisiaj do sprzedaży, a na niej same przebojowe utwory!

Każdy piątek zaskakuje nas nowościami muzycznymi, a dzisiaj trafiła się nam prawdziwa perełka: nowiutki album Gromeego „Chapter One”!

Artysta długo zabierał się do wydania albumu (swoją przygodę ze sceną zaczął już w 2010r.), ale w końcu się doczekaliśmy i jest na prawdę rewelacyjny! Znajdują się na nim jego największe przeboje, już przez nas dobrze znane z anten radiowych. Przy tworzeniu jego singli współpracował między innymi  z Mahan Moin i Lucas’em Meijer’em, dzięki czemu powstały takie hity jak: „Spirit„, „Runaway” czy „Without you„. Do tego nie obyło się oczywiście bez nowości -akurat na nadchodzącą wiosnę- oraz autorskich remiksów numerów Ani Dąbrowskiej i Beaty Kozidrak.

Przypomnijmy, że artysta wraz z Lukas’em Meijer’em, będzie już niedługo reprezentował Polskę na Eurowizji w Lizbonie ze swoim przebojem „Light me up„, który również znajduje się na krążku!

Gromeemu gratulujemy świetnej płyty i trzymamy kciuki za ich wspólny występ na Eurowizji, tymczasem Was zachęcamy do przesłuchania całej płyty. Dajcie znać co myślicie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.