LP wystąpi na Life Festival Oświęcim 2017!

LP,  amerykańska piosenkarka rockowa i autorka genialnych utworów takich jak ,,Lost On You” czy ,,Other People” po raz kolejny wystąpi w Polsce!

Artystka tym razem pojawi się na Life Festival Oświęcim 2017 i zaśpiewa na stadionie MOSiR-u w sobotę, 24 czerwca, tuż przed grupą Scorpions.

Bilety na festiwal są już w sprzedaży. Wydarzenie to potrwa od 22 do 24 czerwca i tym  samym Life Festival Oświęcim będzie pierwszym występem LP na polskim festiwalu!

Po wielkim sukcesie przeboju ,,Lost On You” artystka zaprezentowała płytę o tym samym tytule. Oprócz utworów znanych z minialbumu – ,,Death Valley”, który umilił oczekiwanie na pełny album Amerykanki na płycie znalazło się 5 nowych nagrań!

Album – ,,LOST ON YOU” dostępny jest na CD, winylu oraz w specjalnym, kolekcjonerskim boxie (CD+winyl+torba z logo LP). ,,LOST ON YOU” została wyprodukowana przez Mike’a Del Rio oraz PJ Bianco. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik – Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla LP okresie – po nieudanym związku artystki. Jednak nie cała płyta jest przejmującym opłakiwaniem złamanego serca – to również pełna nadziei, radosna celebracja miłości i samoakceptacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.