Genere

Lukas Graham wystąpią w Polsce!

Twórcy megahitu „7 Years” wystąpią w Polsce! Lukas Graham zagrają w Warszawie!

Duńska formacja Lukas Graham, opromieniona gigantycznym sukcesem singla „7 Years”, przyjedzie na koncert do Polski. Zespół pod dowództwem charyzmatycznego wokalisty Lukasa Grahama Forchhammera, zaprezentuje się w marcu 2017 roku, w warszawskiej Stodole.

Lukas Graham niedawno ogłosił daty występów ze światowego tournée, które rozpocznie się w lutym 2017 roku, w Irlandii. Ku radości licznych polskich fanów Lukas Graham, zespół pojawi się w naszym kraju i wystąpi w stołecznej Stodole! Stanie się to w poniedziałek, 20 marca 2017 roku. Bilety będzie można kupować już od 17 czerwca 2016.

Lukas Graham na światowe tournée w roli headlinera, wyruszy, aby promować wydany wiosną 2016 roku album zatytułowany „Lukas Graham”. To właśnie z tej płyty pochodzi superprzebój „7 Years”, który traktuje o tym, że w życiu trzeba mieć marzenia i je realizować, ale nie należy zapominać, by mieć koło siebie bliskie osoby. Piosenka osiągnęła szczyt singlowej listy na Wyspach, w Danii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, Kanadzie. Singel aż pięciokrotnie pokrył się platyną w Szwecji, dwa razy w Nowej Zelandii. Sprzedaż w Wielkiej Brytanii przekroczyła 600 tys. kopii, co dało status platynowego singla. W Polsce singel „7 Years” pokrył się potrójną platyną. Płyta „Lukas Graham” świetnie zadebiutowała na wymagających rynkach amerykańskim i brytyjskim, odpowiednio, na miejscu trzecim i drugim. Twórczość Duńczyków polubili także w Australii i Nowej Zelandii. Na antypodach Blue Album zajął, odpowiednio, miejsce pierwsze i drugie. Numerem jeden został też w ojczyźnie muzyków, w której ukazał się w 2015 roku. W Danii płyta ma status pięciokrotnie platynowy, a utwór „7 Years” platyną pokrył się trzy razy! Album został w Danii „Albumem roku” i „Popowym albumem roku”. Do Lukasa Grahama powędrowało też wyróżnienie MTV European Music Award dla „Najlepszego duńskiego artysty”.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top