Fani są dla Honoraty Skarbek najważniejsi. Artystka dawała temu wyraz już wiele razy. Nie tak dawno sprezentowała im teledysk do piosenki „Naga„, pochodzącej z albumu „Puzzle„, wydanego w lipcu 2015 roku. Podobny podarunek przygotowała im również teraz.

Prezent Honoraty dla fanów to świeżutki wideoklip do utworu „Morze słów„, pochodzącego z albumu „Puzzle”. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że ma słabość do ballad. A właśnie taką kompozycją jest „Morze słów”.

Morze słów” jest kolejną piosenką, po „Fenyloetyloaminie” i „Nagiej”, kontynuującą cykl emocjonalnych ballad. Takie kompozycje są mi szczególnie bliskie, bo pokazują wrażliwą stronę mojej natury – mówi Artystka.

Podobnie, jak inne piosenki z „Puzzli”, tak i ta powstała przez historię z mojego życia. Chciałam ubrać w słowa i melodie sytuacje, kiedy byłam ubierana w kłamstwa, w których topilam sie jak w tytułowym „morzu słów” – dodaje Artystka.

Album „Puzzle” miał premierę 31 lipca 2015 roku. Znalazło się na nim 11 piosenek, utrzymanych w popowym klimacie.

Przypomnijmy, że wcześniejsze płyty Honoraty Skarbek, „Honey” (2011) i „Milion” (2013), uzyskały w Polsce status Złotych Płyt.

Zdjęcia z planu teledysku:

morzeo

morze2

morze3

morze4

morze5

powered by: Magic Records
fot. Gabriela Orłowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *