Muzyczna nowość od Red Lips! Sprawdźcie!

Red Lips przybywa z nową piosenką i klipem! Singiel „Ja wam zatańczę” zapowiada nowy krążek zespołu, który ma pojawić się pod koniec tego roku. Dla niecierpliwych – Red Lips w 2019 roku planuje odsłaniać kolejne utwory z nagrywanego właśnie albumu. W takim razie chyba doczekamy do premiery nowej płyty, prawda? 😉

„Czasem trzeba po prostu… zatańczyć. Wyluzować, dać się ponieść” – napisała Ruda w komentarzu, w jednym z serwisów społecznościowych. (źr. redlipsmusic).

 

W RED LIPS premiery nowych singli są jak odcinki dobrego serialu, każda z piosenek jest kolejnym odcinkiem. „Ja wam zatańczę” – zapowiedź nowego albumu, który w tej filmowej przenośni byłby sezonem, jest totalnym zwrotem akcji. Na górze poprzednich singli, w tym kilku hitów, można by śmiało wetknąć flagę z napisem „Peace & Love”. Nowy kawałek kipi buntem i zamierzonym absurdem. (źr. Red Lips – „Ja wam zatańczę”)

 

Dziś oddaje Wam więcej swojej duszy niż dotychczas. Dziś właśnie staje oko w oko ze wszystkimi swoimi słabościami i kompleksami, które nauczyły mnie lubić swoją niedoskonałość. Dziś odważyłam się powiedzieć głośno to, co zalegało we mnie latami. Wyśpiewać to, czego nie rozumiem. Wykrzyczeć to, z czym nie chce się godzić. Nie przyjmuje do tego fałszywej tożsamości, nie zakładam maski. To ja. Dziewczyna z lekko rozmazanym okiem i dawnym blondem na głowie, ale też z głową pełną marzeń. Śpiewam Wam swoją historie. Być może ktoś odnajdzie w niej cząstkę siebie. (źr. redlipsmusic)

 

A wy co myślicie o nowym utworze? 🙂

👇 Zobacz, gdzie możesz posłuchać nowego utworu i gdzie możesz go legalnie kupić. 🙂 👇

(źr. Red Lips)

Dla przypomnienia:

Ostatni album Red Lips zatytułowany „Red Lips na święta” pojawił się w grudniu 2018 roku. Dwa poprzednie, czyli „Zmiana planu” w listopadzie 2016 roku, a debiutancki krążek „To co nam było” ukazał się 8 października 2013 roku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.