Nosowska w utworze „Coraz bliżej Święta”!

Kiedy NOSOWSKA bierze na warsztat jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek świątecznych, to należy się spodziewać niespodziewanego… Artystka zmierzyła się z evergreenem „Coraz bliżej Święta” i wraz z marką Coca-Cola zachęca do zostania Świętym Mikołajem.

Katarzyna Nosowska to jedno z najczęściej powtarzanych nazwisk w tym roku. Artystka dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru zyskała rzeszę obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej debiutancka książka „A ja żem jej powiedziała…” odniosła spektakularny sukces na rynku wydawniczym. A w październiku tego roku ukazał się bezpretensjonalny i osobisty album „BASTA”, za którego elektroniczne brzmienie odpowiada producent Michał „FOX” Król. Na zakończenie tego roku artystka wraz z marką Coca-Cola przygotowała niespodziankę w postaci wyjątkowej wersji utworu „Coraz bliżej Święta”. Takiej świątecznej piosenki jeszcze nie słyszeliście…

 

NOSOWSKA o pracy nad utworem:
Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość.

Utwór „Coraz bliżej Święta” jest polską wersją kultowego „Wonderful Dream”, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. Po wcześniejsze polskie wersje przeboju sięgali m.in. Kasia Kowalska czy Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland. Powstała nawet wersja w gwarze śląskiej, wykonywana przez zespół Oberschlesien, grający industrial metal.

Tegoroczna kampania świąteczna Coca-Cola przebiega pod hasłem „Podaruj radość #jakMikołaj”. Marka zachęca do dostrzegania potrzebujących i do wsparcia Szlachetniej Paczki. Pod wybranymi produktami z edycji świątecznej znajdują się kody, których wysłanie skutkuje wsparciem konta fundacji o 1PLN. Szczegóły TUTAJ.

fot. infomusic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.