Nowy, chwytający za serce kawałek Noah Cyrus!

Noah Cyrus po świetnie przyjętym utworze „July”, prezentuje kolejną chwytającą za serce kompozycję. „Lonely” ujawnia pełnię wrażliwości 19-letniej artystki, która postanowiła iść na przekór muzycznym trendom panującym w dzisiejszym świecie. Skromna estetyka jej utworów, często opierająca się na jednym instrumencie, potrafi stworzyć głębię, której brakuje wielu współczesnym piosenkom.

Lonely” przyszło do mnie w naprawdę ciężkich chwilach życia. To utwór o walce z samą sobą i poczuciu, że nigdzie nie pasujemy. To, co jest w tej historii wspaniałe, to że dzięki temu utworowi zdobyłam się na to, żeby poprosić o pomoc. Mam nadzieję, że ta piosenka sprawi, że moi fani z problemami zdobędą się na ten sam krok – mówi Noah Cyrus o utworze „Lonely”.

Noah Cyrus tworzy swoją własną muzyczną ścieżkę. Jej debiutancki kawałek „Make Me (Cry)” trafił na pierwsze miejsce listy Spotify’s Global Viral Chart. Kompozycje stworzone przez Noah Cyrus zostały odtworzone ponad 30 milionów razy. Artystka była dwukrotnie nominowana do MTV VMA i jest chwalona przez krytyków i fanów na całym świecie, za swój pociągający głos i zmysł do tworzenia emocjonalnych kompozycji. Piosenka miała już okazję współpracować z Labrinthem, XXTenacion, MØ, Jakiem Buggiem i Alanem Walkerem.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.