Nowy muzyczny hit z TokToka! DJ Regard – „Ride It”!

To kolejny po „Old Town Road” Lil Nas X przebój, który pokazuje potencjał TikToka jako platformy do odkrywania nowej muzyki i kreowania hitów!

Regard to DJ i producent z Kosowa, którego kanał na YouTube subskrybuje imponująca liczba prawie 800 tysięcy osób! Sukces zapewniły mu utwory z gatunku deep house, ale teraz poszerza swoje horyzonty, podbijając rozrastający się świat TikToka.

Singiel DJ-a Regarda „Ride It” to remiks piosenki Jaya Seana z 2008 roku. Producent stworzył nowy podkład, obniżył tonację wokalu i wypuścił 20-sekundowy fragment na TikToka.

Do utworu następnie powstał układ choreograficzny, który zdobywa coraz większą popularność wśród twórców na platformie TikTok. Od tamtej chwili użytkownicy aplikacji stworzyli już ponad cztery miliony krótkich filmów z wykorzystaniem „Ride It”. Powstał też specjalny hasztag #rideit, który wygenerował do tej pory około 100 milionów wyświetleń.

Pełną wersję utworu wydała legendarna wytwórnia muzyczna Ministry of Sound i jest to obecnie jedna z najczęściej szukanych na Shazamie piosenek na świecie! Tylko na Spotify odsłuchano ją już 30 miliony razy.

„Ride It” to kolejny świetny przykład na to, jak TikTok pomaga artystom w dotarciu do międzynarodowej publiczności” – uważa przedstawiciel TikToka Farhad Zand w odniesieniu do DJ-a Regarda i jego globalnego sukcesu.

fot. scontent-dfw5-2.cdninstagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.