Energetyczny, zarazem zmysłowy – taki właśnie jest nowy singiel MaRiny. „Takin’ Ya Rock Out” to ekskluzywny przedsmak nowego wydawnictwa artystki. Utwór dostępny jest już na wyłączność w serwisie streamingowym TIDAL.

Autorka takich hitów, jak „Electric Bass” czy „Pepper mint” wróciła z nowym utworem. „Takin Ya Rock Out” to kolejny po „On the road” singiel zapowiadający drugi album MaRiny. Fani wokalistki mogą posłuchać go przez pierwszy tydzień wyłącznie w TIDAL.

MaRina to artystka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów muzycznych. Jej pierwszy album „Hardbeat” okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym, ale wokalistka znana jest także z roli w serialu „39 i pół” oraz udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz jednak artystka skoncentrowana jest na pracy nad nowym albumem.

-„Jestem podekscytowana, że wreszcie mogę się podzielić kolejnym utworem z nadchodzącej płyty. „Takin’ Ya Rock Out”, który powstał przy współpracy z Markiem Piotrowski i Bartkiem Królikiem, to jeden z moich ulubionych kawałków na płycie. Totalnie energetyczny numer z nutą zmysłowości” – mówi MaRina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.