Nie od dziś wiadomo, że młodsza siostra Miley, Noah Cyrus przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu.

Krążek o tytule NC17” co prawda nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania ale jak do tej pory ujawniono, aż 3 utwory siedemnastolatki. „Make Me (Cry)” w duecie z Labirynth„Stay Together” oraz „I’m Stuck.
Czy wszystkie znajdą się na albumie? Nie wiadomo.

Teraz jednak przyszedł czas na kolejny utwór. „Almost Famous” to emocjonalna ballada o zakończeniu związku. Nie jest to jednak nowa propozycja. Tak naprawdę piosenka zaprezentowana była jeszcze przed wydaniem jakiegokolwiek oficjalnego singla Noah. Były to jednak tylko wersje live utworu.
Teraz jako prezent dla fanów, którzy wspierali ją od samego początku wokalistka zdecydowała się wydać go w wersji studyjnej.

A oto co o piosence mówi sama Noah Cyrus:

„Studyjna wersja „Almost Famous” wreszcie się ukazała i mam nadzieję, że Wam się podoba. To bardzo osobista piosenka i nie mam słów by wystarczająco podziękować Ilsey Juber i Danowi Wilsonowi za pomoc w przeniesieniu moich emocji na papier. Było mi bardzo smutno gdy pisaliśmy ten utwór. Uroniłam wiele łez nagrywając to w studio u Dana, a przed Wami produkt końcowy. Mam nadzieję, że pozwoli Wam wejść troszkę do mojego świata i da dostęp do emocji, które mi towarzyszyły przed wydaniem mojej muzyki.
Jeśli ktoś z Was ma teraz złamane serce, wiedzcie, że ja też przez to przechodziłam i mam się dobrze. Wam też to się uda. Znam to uczucie kiedy wydaje się, że to koniec świata ale obiecuje Wam, tak nie jest.
Jeśli teraz jest Wam smutno z czyjegoś powodu, wiedzcie, że to minie. Kiedyś poznacie tę Waszą, odpowiednią osobę i będziecie to czuć od razu.
Bardzo Was Kocham.”
x Noah

 

Jak Wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *