Przyzwyczaili fanów do działania z zaskoczenia. Do tej pory wypuścili tylko jeden singiel z najnowszej płyty…wiemy już dlaczego. BOKKA znów zaskakuje i prezentuje, nie jeden, a dwa single jednocześnie! Oprócz tego nowy klip oraz pierwszą w Polsce aplikację muzyczną!

BOKKA w swoim stylu, przekornie wypuszcza podwójny singiel, zawierający punkowy, energetyczny „Answer Me” (dostępny na edycji specjalnej albumu) oraz zamykający płytę „Don’t Kiss And Tell”, spokojny, kojący „Too Far Too Close”.

Przez ostatnie miesiące zespół pracował nad wyjątkową gratką dla swoich fanów, która właśnie wychodzi na jaw. Do „Answer Me” powstał dynamiczny klip autorstwa młodego kolektywu filmowego RO/SA, a „Too Far Too Close” doczekało się ilustracji w formie bezpłatnej gry-aplikacji, która jeszcze przed wakacjami trafi do app store i play store.

Zmylili wszystkich pierwszym singlem z płyty „Don’t Kiss And Tell”. „Let It” sugerował raczej powtórkę klimatu z debiutanckiego albumu…po premierze okazało się jednak, że BOKKĘ ciągnie w zupełnie inne rejony. Na nowym wydawnictwie pojawia się zdecydowanie więcej rocka, psychodelii i post punka…Po pierwszych koncertach z nowym materiałem, pojawiły się typy na drugi singiel. I tutaj znów zaskoczenie. Zespół wybrał najbardziej charakterystyczne i jednocześnie skrajnie odmienne od siebie utwory z płyty. Taka właśnie jest BOKKA – bezkompromisowa, oryginalna, sięgająca dalej i nie próbująca przypodobać się publiczności za wszelką cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.