Polscy Fani rozkręcają imprezę urodzinową Miley Cyrus!

Miley Cyrus kończy 25 lat! Polscy fani przygotowali playlistę składającą się utworów, które puściliby swojej idolce na jej urodzinowej imprezie. Britney Spears, Beyonce czy Lorde – na składance „Party in the USA” dominują bardzo kobiece rytmy. Wejdź na TIDAL i sprawdź, jakie piosenki wybrali dla swojej idolki fani.

Rozpoczynała karierę jako gwiazda bijącego rekordy popularności disneyowskiego serialu „Hannah Montanna”. Miley Cyrus przeszła długą i barwną drogę w poszukiwaniu swojego muzycznego stylu, by stać się dojrzałą i świadomą siebie artystką. Jej twórczość ewoluuje, ale jedno jest niezmienne – Miley kochają miliony młodych ludzi na całym świecie.

Z okazji 25 urodzin Polscy fani puścili wodze fantazji i wcielili się w rolę DJ-ów grających na imprezie Miley. Wybrali utwory, które zadedykowaliby swojej idolce na jej urodzinowym przyjęciu. Efektem tej zabawy stała się wyjątkowa playlista „Party in the USA” dostępna w serwisie streamingowym TIDAL. Powstała we współpracy z Miley Cyrus Poland.

Energetyczny “Man I feel like A Woman” Shanii Twain, seksowne “Gimme More” Britney Spears czy zmysłowe “Lust for Life” Lany del Rey – na tej playliście nie ma miejsca na nudę! Nie mogło zabraknąć również kultowego już kawałka Miley „Party in the USA”. Jakie utwory znalazły się na imprezowej składance? Sprawdźcie sami! Świętuj urodziny Miley wraz z TIDAL i Miley Cyrus Poland.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.