Znamy już wszystkich finalistów drugiej edycji „The Voice Kids”! „Finał programu to występy najlepszej dziewiątki pierwszej polskiej edycji tego programu. Kto ma szansę na wygraną? Każdy z trenerów The Voice Kids, po przesłuchaniach w ciemno, bitwach i etapie sing off, wybrał najlepszą trójkę, która zaprezentuje się w finałowym odcinku muzycznego show walcząc o wygraną”. (źr. eska.pl)

Niżej przedstawiamy Wam nagrania z przesłuchań w ciemno oraz krótko samych uczestników. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli i dla tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć występy młodych wokalistów. 😉

Drużyna Tomsona i Barona

Wiktoria Gabor

„Romska uroda, skromna osobowość i głos tak silny, że może nim rozbijać szklanki – tak w skrócie można opisać 11-letnią Wiktorię Gabor. Ta uczestniczka jest obywatelką świata – urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Młodziutka Wiktoria talent – jak sama mówi – odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego”. (źr. Wiktoria Gabor)

Michał Szczurek

„Spokojny, cichy i bardzo dobrze wychowany chłopiec o duszy romantyka. Lubi zajęcia muzyczne w szkole, ale dodatkowo uczy się śpiewu w domu kultury, a także uczęszcza na indywidualne zajęcia gry na pianinie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się od naśladowania przed lustrem gwiazd, zwłaszcza Lady Gagi. W wolnych chwilach fotografuje, lubi tworzyć pejzaże i zdjęcia architektury”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Lena Marzec

„Mała, słodka rozrabiara z talentem do sportu. Lenka jest małym słodziakiem, z niebywałymi, jak na dziecko w tym wieku, możliwościami wokalnymi. Na lekcje śpiewu chodzi z niemal całą rodziną: mamą i starszą siostrą. Lenka uczy się w IV klasie szkoły sportowej – trenuje szermierkę, judo, taekwondo i akrobatykę.” (źr. voicekids.tvp.pl)

 

Drużyna Cleo 

Anna Dąbrowska

„Ania choruje na poważną chorobę genetyczną (mukowiscydozę), ale mimo to uwodzi wszystkich wokół swoim uśmiechem, optymizmem i pracowitością. Jest otwarta, odważna i inteligentna. Nic dziwnego – z takim imieniem i nazwiskiem musi czuć się w show-biznesie jak ryba w wodzie!” (źr. voicekids.tvp.pl)

Adrian Bałucki 

„Adrian Bałucki to małomówny wrażliwiec o niesamowitej skali głosu. Ma 14 lat i mieszka w Jaśle z mamą i ojczymem. Adrianowi zależy na tym, żeby śpiewać z emocjami. Czego nie może wyrazić w śpiewie przelewa na papier rysując. Lubi też poszaleć na rolkach z przyjaciółką Kamilą”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Karolina Kruk

„Grać i śpiewać to zaczęłam gdzieś koło drugiej klasy podstawówki. Kupiłam sobie gitarę za własne pieniądze, bo uzbierałam już jako dziecko z komunijnych pieniędzy. I zaczęłam, zaczęło się, wciągnęło mnie to. Wewnętrznie ja żyję tą muzyką, którą gram”.

 

Drużyna Dawida 

Oliwier Szot

„Mały gentleman o delikatnym głosie i przeuroczej osobowości. Oliwier potrafi świetnie odnaleźć się wśród rówieśników, ale równie szybko znajduje wspólny język z dorosłymi. Jego ulubienicą jest malutka siostrzyczka, czteromiesięczna Rozalka”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Carla Fernandes

„15-letnia Carla z Poznania to dziewczyna piękna jak z obrazka. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Portugalczykiem, a w połowie Hiszpanem. Carla swój pierwszy kontakt z muzyką miała bardzo wcześnie – jej mama słuchała Mozarta i Chopina, kiedy urocza Carla była jeszcze w jej brzuchu. Teraz Carla śpiewa zawsze i wszędzie. W przyszłości chciałaby zostać projektantką wnętrz”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Paweł Szymański 

„11-letni Paweł zanim jeszcze zaczął mówić, nucił wszelkie usłyszane melodie. Rodzice szybko wyłapali, że Paweł to zdolniacha i zapisali go na naukę śpiewu. Na tym jego talenty się nie kończą – od 5 lat gra na perkusji oraz występuje na deskach Teatru Muzycznego”. (źr. voicekids.tvp.pl)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.