Poznajcie kwietniowe premiery muzyczne!

Kwiecień powitał nas bardzo miło. Przybył z wieloma muzycznymi premierami od polskich artystów! O niektórych już wspomnieliśmy, ale postanowiliśmy zestawić je z innymi utworami w jednym artykule. Zobaczcie i posłuchajcie! 🙂

Marcin Sójka z utworem „Dalej”

Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! (…) dopełnia ją ascetyczny, przepiękny klip. Wiosna idzie, naprawiajcie błędy bo po to są, serce niech Was prowadzi jak kompas, nie cofajcie się, idźcie dalej, przed siebie, kochajcie się! (źr. MarcinSojkaVEVO)

Diana Ciecierska z debiutanckim singlem „Żyj z tym sam”

Diana Ciecierska jest półfinalistką tegorocznej edycji The Voice of Poland oraz półfinalistką „Mam Talent” emitowanego przez TVN. Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zdobywczyni nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu „Razem we wspólnej Europie” w Monachium. (źr. DianaCiecierskaVEVO)

Mela Koteluk – „Hen, hen”

Można powiedzieć, że ta piosenka powstała nieumyślnie – Marek Dziedzic (producent płyty) wymyślił na tyle inspirujący beat, że melodia pojawiła się od razu w mojej głowie, w całości. Słowa przyszły trochę później. (źr. wpna.fm)

Zuza Jabłońska i „Spacer po linie”

„Spacerem po linie” finalistka pierwszej edycji „The Voice Kids” chce zwrócić uwagę na to, aby w relacjach międzyludzkich czytać między wierszami i nie dać się zwieść odpowiedzią „wszystko w porządku”. (źr. ZuzaJablonskaVEVO)

Sylwia Przybysz – „NOVA”

Singiel opowiada historię wokalistki związaną z ostatnimi dużymi zmianami w jej życiu. Sylwia opisuje singiel jednym zdaniem: nigdy w życiu nie utożsamiałam się aż tak z żadną piosenką, utwór NOVA mówi o mojej przemianie wizerunkowej i artystycznej. (źr. Sylwia Przybysz Official)

Gromee – Love Me Now ft. WurlD & Devvon Terrell 

Podobnie jak w przypadku innych kawałków Gromee’goLove Me Now jest utrzymane w mocno tanecznym klimacie, jednak wyróżniają go mocniejsze bity i bardziej wyraziste wokale. (źr. 4fun.tv)

Jest to coś nowego i ciekawego. Gromee wie, co dobre 😉 Nam się ten utwór podoba, a Wam? 🙂

Piotr Cugowski z utworem „Zostań ze mną”

Singiel „Zostań ze mną” opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania. (źr. eska.pl)

Kayah i „Dawaj w długą”

Z wielkiej wdzięczności dla fanów, postanowiłam zrobić prezent na 20-lecie albumu „Kayah i Bregović”. A jak świętować, to z przytupem! Dlatego stworzyliśmy singiel, który ma podrywać do tańca, wyzwalać pozytywne emocje, wspomnienia i mam nadzieję, że będzie Wam towarzyszył podczas wiosennych i letnich imprez. (źr. rmf.fm)

Roxie i „Lay Low”

„Lay Low” to nowoczesny, bardzo chwytliwy kawałek popowy, a głos Roxie w tym utworze brzmi niezwykle mocno i dojrzale. (źr. RoksanaWegielVEVO)

Nohono z utworem „Gwiezdny pył”

NOHONO to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. Jej skład tworzą osobowości o bardzo zróżnicowanej przeszłości artystycznej, łączące ze sobą wiele dziedzin sztuki. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego. (źr. mynameisnew.pl)

Mrozu i jego nowy album „Aura”

Na koniec polecamy Wam najnowszy krążek od Mrozu. Nie można przejść koło niego obojętnie. Koniecznie posłuchajcie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.