Premiera: Joelina Drews prezentuje lyric video do singla ,,Drive”!

,,Drive” to drugi singiel  Joeliny Drews, który pochodzi z jej nadchodzącego albumu, którego premiera planowana jest na jesień 2018 roku. Dziś, 9 marca swoją premierę ma lyric video do tego utworu.

Inspiracją, która kryje się za ,,Drive”, jest uczucie, jakie odczuwasz podczas podróży z kochankiem, który jednocześnie jeździ samochodem i doprowadza cię do szaleństwa. Znacie to uczucie na bezpiecznym siedzeniu pasażera? To właśnie w tej piosence wystąpił również raper Golden G, który rapuje tak, jakby to on doprowadzał Joelinę do szaleństwa. ,,Drive” przenosi słuchacza na tylne siedzenie tej delikatnej a zarazem dzikiej jazdy pośród emocji.

Kim jest Joelina Drews?

Była zafascynowana muzyką pop przez całe życie. Jej ojciec jest znanym niemieckim muzykiem Schlager Jürgen Drews. Joelina zaczęła brać lekcje gry na fortepianie już w wieku sześciu lat. W wieku 14 lat rozpoczęła karierę jako muzyk pop Uber i była widziana w programach telewizyjnych, takich jak The Dome and Stepping Out czy niemiecka wersja Dancing with the Stars. Prawie siedem lat później Joelina odnalazła swoje brzmienie i była gotowa, by zostawić swój znak w świecie muzyki pop. Jej nowy singiel ,,Drive” jest kontynuacją jej singla z 2017 roku, ,,Skybar”.

Więcej o piosenkarce dowiecie się pod linkiem:

Stronahttps://www.joelinadrews.com/
FBhttps://www.facebook.com/joelinadrews
Instagramhttps://www.instagram.com/joelinadrewsofficial/
YouTubehttps://www.youtube.com/c/JoelinaDrewsOfficial
Spotifyhttps://open.spotify.com/artist/2hcd9fCW567rLFPQ1j1Pch

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.