Processed with VSCO with m5 preset

Premiera: ,,Maenads” – Sarah P.

Dziś mamy okazję jako pierwsi zaprezentować wam premierowo klip do singla ,,Maenads” od Sarah P. „Maenads” to piosenka zainspirowana przez starożytnych greckich wyznawców Boga Dionizosa (Maenads byli znani ze swojej nadludzkiej siły i trzymania się razem i walki o swoje przekonania), może to być idealny czas na miłe kobiece światło reflektorów.

,,Maenads to piosenka o tych wszystkich nocach, w których nie ma uczuć. Wizualizacje wideo są szybkim krokiem do mojego życia w Berlinie – raczej odosobnionym, z dala od rozrywek. „Reformowany”, ale daleki od doskonałości. Ta izolacja przez wybór dawała mi czas na przetwarzanie zdarzeń życiowych, które mnie ukształtowały, a także na rozpoczęcie leczenia od traumatycznych doświadczeń przeszłości.” – Sarah P.

W ostatniej części Trylogii, piosenkarka zdecydowała się nakręcić klip z tytułowej piosenki w Berlinie – gdzie wszystko się dla niej zaczęło. Teledysk  jest prawdopodobnie jej najmniejszym „eterycznym” dziełem. Berlin nie jest eteryczny – jest dobrze zbudowany w swoim chaosie. Światło Berlina jest bardzo różne w porównaniu do światła w Atenach. W Berlinie światło jest kapryśne i aroganckie – szczególnie w okresie zimowym, gdzie rzadko się pojawia. Maenads został nakręcony w Theaterhaus Berlin – przestrzeni, w którym poczuła się przytulnie i to przybliżyło ją do szkolnych dramatycznych lat. Sarah miała przyjemność pracować z fotografem i artystką wizualną Colette Pomerleau oraz tancerką Sabiną Smith-Moreland. W celu odtworzenia kolorystyki wideo, ponownie pracowała z Davidem Hofmannem, który wcześniej pokoloryzował pozostałe dwie części trylogii Maenads. Chociaż koncepcja i scenografia mają symbolizować życie artystki w Berlinie, to jej ,,greckie Maenady” (Clio „Lil Cli” Arvaniti, Dora Pantazopoulou, Rania Ainiti, Marianna Pagrakioti) pojawiają się w najnowszym klipie. Dodatkowe wizualizacje zostały nakręcone i zredagowane przez George’a Geraniosa na dachu w Atenach – betonowej dżungli. Za charakteryzację odpowiedzialna jest Apostolia Gogara.

Sarah P. ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube i blisko 2 miliony odtworzeń na Spotify, a także wsparcie ze strony mediów takich jak KEXP, Nylon, Brooklyn Vegan, The 405, Highsnobiety, Atwood Magazine i wiele innych.

Wideo ,,Maenads” to ostatni rozdział trylogii klipów wydanych z EP-ki .Pierwsze dwa rozdziały, Mneme i ,,Lotus Eaters”, były już oglądane ponad 300 tys. razy na YouTube.

Premiera drugiego albumu artystki –  ,,Plotting Revolutions” planowana jest na rok 2020.

Facebook: http://facebook.com/sarahpofficial
Instagram: http://instagram.com/sarahpofficial
Twitter: http://twitter.com/sarahpofficial
YouTube: http://youtube.com/sarahpofficial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.