PREMIERA: Sarah P. prezentuje psychodeliczny i hipnotyzujący klip do utworu ,,Right Where It Belongs”!

Niezwykle utalentowana piosenkarka Sarah P. która w ubiegłym roku wydała swój debiutancki album zatytułowany – ,,Who Am I” nie przestaje zaskakiwać. Dziś, 8 maja swoją premię miał nowy singiel niemieckiej artystki zatytułowany ,,Right Where It Belongs”. Utwór ten to upiorne ujęcie niesamowitego arcydzieła Nine Inch Nails. Piosenka jak i sam klip jest dostępny w serwisach YouTube oraz Soundcloud a już 11 maja (piątek) singiel zostanie oficjalnie wydany za pośrednictwem EraseRestart i trafi do wszystkich cyfrowych sklepów i serwisów streamingowych.

Sarah P. to jedna z artystek, która nie podporządkowuje się żadnemu stylowi muzycznemu. Własne interpretacje sprawiają, że jej twórczość działa na słuchaczy hipnotyzująco. Muzyka jak i tekst do jej nowego singla ,,Right Where It Belongs” oferuje zdecydowanie mrożącą krew w żyłach, niemal straszną atmosferę, która zamienia ją w kompletne odrodzenie oryginału Nine Inch Nails. Zatem z pewnością można powiedzieć coś o psychedelicznych, nakładających się na siebie syntezatorach, którymi piosenka jest przepełniona ale ostatecznie to wokalna część utworu najbardziej przyciąga uwagę.

Z całym szacunkiem do oryginału, uwalniam cover” Right Where It Belongs „. To jest moje podejście do tego, co można nazwać „męską piosenką”. Muzyczne przebieranie się, małżeńska służba między otrzymanymi pomysłami a niekonformistycznymi nastrojami. To jest mój wysiłek, aby oderwać się od klatki, w którą jestem wkładany z powodu genetyki i stereotypów społecznych. Podczas gdy świat robi kroki w kierunku zrozumienia i wzmocnienia pozycji kobiet, przed nami długa droga. Dlatego po to tu jestem” – Sarah.P

Strona: sarahpofficial.com
Facebook: facebook.com/sarahpofficial
Instagram: instagram.com/sarahpofficial
Twitter: twitter.com/sarahpofficial
YouTube: youtube.com/sarahpofficial
Spotify: https://open.spotify.com/artist/5et5yif2ZImEGYYgBxbQvr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.