Pure Reason Revolution wraca na muzyczną scenę!

Pure Reason Revolution, brytyjski zespół grający rocka progresywnego po dziewięciu latach przerwy wraca na muzyczną scenę!

W zeszły weekend w Holandii odbył się Midsummer Prog Festival. Festiwal ogłosił zespoły grające muzykę alternatywną. Ku zaskoczeniu wielu fanów na deskach festiwalu pojawiła się również brytyjska grupa Pure Reason Revolution, która ostatni swój koncert zagrała dziewięć lat temu (10 sierpnia 2011 roku zespół oficjalnie został rozwiązany). Po dziewięciu latach, na scenie pojawili się w dwuosobowym składnie – Chloe Alper i Jon Courtney (założyciele PRR), to właśnie oni postanowili znów połączyć swoje muzyczne strony. Na koncercie zagrali utwory ze swojego albumu – ,,The Dark Third” po którym zostali okrzyknięci przez krytyków i słuchaczy jako jedno z najciekawszych zjawisk we współczesnym art rocku oraz piosenki z wydawnictwa – ,,Amor Vincit Omnia”. Na pewno zatem zrobili dużą niespodziankę swoim wiernym fanom!

Co ciekawe zespół poinformował również, że pracuje nad nowym albumem!

Przypominamy, że Pure Reason występował również w Polsce! Zatem nic innego nam nie pozostaje tylko czekać, aż pojawią się oficjalne informację od Chloe i Jon’a! Kto wie, może i w Polsce pojawią się po raz kolejny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.