Ramona Rey prezentuje NOWY SINGIEL!

Niespełna dwa lata  po wydaniu płyty Ramona Rey 4, entuzjastycznie przyjętej  przez fanów i krytykę,  przyszedł czas na ostatni singiel zamykający historię tego albumu.  Singiel „Dopiero” został nagrany , od nowa, ”na setkę” , w składzie na głos i pianino.  Surowe brzmienie jest dużym zaskoczeniem dla fanów artystki kojarzonej od zawsze z muzyka elektroniczną.  

„Zdecydowaliśmy się na singiel w takiej wersji by pokazać długą i krętą drogę jaką przeszliśmy w czasie tworzenia tego albumu oraz później, w czasie dzielenia się nim z publicznością. Każdy kolejny koncert był odrębną historią i okazją do szukania nowych połączeń brzmień elektronicznych z naturalnymi. Teraz chcemy by wybrzmiały tylko emocje”  – mówi Ramona.

Teledysk opowiada historię  wielu kobiet (m.in. prostytutka, panna młoda, matka), które poznajemy w trudnych ale być może przełomowych momentach ich życia. To opowieść o wielkich planach i nieuniknionych porażkach. Skłania ku refleksji, przypomina o powstrzymaniu się od oceny drugiego człowieka  oraz naszej bezbronności wobec zawirowań losu. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.