Robyn z klipem do „Ever Again”!

Robyn, statyw z mikrofonem oraz krajobraz, który wokalistka opisuje jako „marzycielskie miejskie z bliżej nieokreśloną lokalizacją, gdzieś w mojej nieprzytomności” – tak wygląda najnowszy klip gwiazdy tegorocznego Open’er Festivalu. W „Ever Again” wokalistka prezentuje siłę zmysłowości, troski o samego siebie oraz ludzkiego dotyku.

Artystka pracowała nad klipem z reżyserem Colinem Solalem Cardo oraz wieloletnią współpracowniczką, choreografką Marią „Decidą” Wahlberg. Robyn ma na sobie strój Louis Vuitton zaprojektowany przez Nicholasa Ghesquierre’a specjalnie na potrzeby teledysku. Zapraszamy do oglądania!

Robyn już wkrótce zaprezentuje się w Polsce na żywo. Artystka wystąpi 3 lipca na Open’er Festivalu w Gdyni.
Perfekcyjny dance pop – The Guardian

Patronka tancerzy ze złamanym sercem – The Telegraph

Jedna z największych – Evening Standard

Najnowsza płyta Robyn, „Honey”, była jednym z najlepiej ocenianych przez krytyków muzycznych albumem 2018 roku. Krążek znalazł się na 2. miejscu zestawienia najlepszych albumów w „The Guardian” i „Dazed”, jak również trafił do top 10 w Pitchforku, „Q”, „Clash”, Refinery29 i Noisey.

Robyn w trakcie trwającej już 23 lata kariery podbiła serca słuchaczy oraz listy przebojów takimi klasykami jak „Dancing On My Own”, „Call Your Girlfriend”, „Hang With Me” czy „With Every Heartbeat”. Artystka ma pięć nominacji do Grammy oraz cztery single w top 10 najpopularniejszych utworów w Wielkiej Brytanii.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.