Postanowiliśmy ponownie od czasu do czasu zaglądać, czego najchętniej słucha się w Stanach. Już teraz zobaczcie, które utwory królowały u słuchaczy za oceanem!

Na szczyt zestawienia Billboard Hot 100 powraca Drake z utworem „Nice For What„, który w poprzednim tygodniu został zdetronizowany przez Childish Gambino. Dalej na miejscu 3. i 4. mamy bez zmian „God’s Plan” oraz Post Malone z utworem „Psycho„.

Awans aż o 43 pozycje i tym samym miejsce 6. w tym tygodniu należy do Lil Baybe i Drake’a z „Yes Indeed„, a niżej na miejscu 8. pnąca się do góry Ella Mai. W top 10 ciągle utrzymuje się Ariana Grande z pierwszym singiel zapowiadającym nowy album – w tym tygodniu „No Tears Left To Cry” na 9. Pierwszą dziesiątkę zamyka koreański zespół BTS z premierowym singlem „Fake Love„.

A co się dzieje poza top 10?
Na miejscu 11. awans o pięć pozycji odnotowuje Marshmello & Anne-Marie z singlem „Friends„. Camila Cabello wypada z pierwszej dziesiątki i tym samym „Never Be The Same” uplasowało się w tym tygodniu na miejscu 13.

Dużo wszędzie Cardi B, która ciągle dociera do nowych odbiorców. „Be Careful” awansuje o siedem pozycji do góry i w tym tygodniu znajduje się na miejscu 16., „I Like It” również z awansem i aktualnie na pozycji nr. 19 (premiera teledysku na pewno pomoże raperce w następnym zestawieniu 😉 ). Oprócz tego:

#20 Shawn Mendes – In My Blood (=)
#28 Nicki Minaj – Chun-Li (+1)
#30 The Weeknd – Call Out My Name (+2)
#34 Taylor Swift – Delicate (+2)
#43 Calvin Harris & Dua Lipa – One Kiss (-4)
#46 Selena Gomez – Back To You (+4)
#51 Dua Lipa – IDGAF (+8)
#83 Pharrell Williams & Camila Cabello – Sangria Wine (New)
#93 Meghan Trainor – No Excuses (-26)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.