Sylwia Lipka wydała płytę. Posłuchajcie kolejnego singla!

30 sierpnia premierę miał nowy album Sylwii Lipki pt. Wbrew Pozorom. Na płycie piosenkarka prezentuje swe dojrzałe oblicze. Choć nie brakuje kompozycji w stylu, z którego Sylwia jest dobrze znana, można tam również odnaleźć nieodkryte dotąd zakątki jej muzycznej twórczości.

Dotychczasowe kawałki promujące album piosenkarki, aktorki i vlogerki, to singiel tytułowy Wbrew Pozorom oraz utwór Cztery Łapy, które spotkały się bardzo dobrym przyjęciem fanów.

W sieci pojawił się już klip do kolejnego singla promującego wydawnictwo. „Gdybyś” jest utworem, nad którym Sylwia siedziała najkrócej. To jedna z tych piosenek, która opowiada o życiu i miłości. Życiu każdego człowieka i uczuciach, które są w każdym z nas. Opowiada o rozstaniu. O aktualnych związkach, które najczęściej są związkami z przyzwyczajenia oraz takimi bez miłości. Artystka wykłada przed słuchaczami swoje serce i pokazuje, jaki problem niszczy aktualne związki.

6 września ruszyła także sprzedaż biletów na trasę promującą wydawnictwo. To już trzeci raz, kiedy Sylwia Lipka wyrusza w podróż po całej Polsce. Artystka odwiedzi łącznie aż 17 miast.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.