Mijają właśnie dokładnie trzy lata od premiery singla „Shake It Off” od Taylor Swift. Właśnie w sierpniu 2014 roku piosenkarka ogłosiła detale dotyczące albumu „1989” i zapowiedziała jego premierę. Wczoraj piosenkarka zrobiła rewolucję na swoich profilach w social mediach! Nowa Taylor już wkrótce?!

Wczoraj wieczorem Taylor Swift usunęła wszystkie wpisy ze swojego instagrama oraz twittera. Najpierw była bez zdjęcia, aby później zmienić je na czarne obrazki.

Wszystko poszło krok dalej, bowiem piosenkarki fanpejdż na facebooku, który śledziło ponad 70 milionów osób zniknął! Parę minut później pojawił się nowy profil Swift na fejsie, który na chwilę obecną ma ledwo ponad 600 tysięcy fanów!

Pojawiło się wiele teorii, jakoby to wszystko miało być zapowiedzią nowej, muzycznej ery Taylor. Mówiono również, że może miał miejsce atak hakerów, jednak jeden z twitterowych fanklubów wykluczył taką opcję.

Pojawiła się również informacja, jakoby jeszcze w sierpniu autorka hitu „Blank Space” miałaby się pojawić w programie Good Morning America, gdzie zapewne wytłumaczyłaby całą sytuację.

Póki co pozostaje nam czekać na kolejny ruch piosenkarki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *