Thirty Seconds to Mars odsłaniają karty. Ich piąty album w karierze nosi tytuł „America”. Nowy utwór promujący wydawnictwo, „One Track Mind” z gościnnym udziałem A$ap Rocky’ego. Premierze albumu towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa. Przypominamy, że grupa dowodzona przez Jareda Leto w tym roku dwukrotnie wystąpi w Polsce.

Album „America” trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 6 kwietnia. Na płycie gościnnie oprócz A$ap Rocky’ego pojawia się Halsey. Jeden z utworów został wyprodukowany przez Zedda. Premierze płyty towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa z plakatami zawierającymi zaskakujące hasła:

Znaczenie kampanii wyjaśnił lider zespołu, Jared Leto:

Dla mnie te plakaty są jak kapsuły czasu. Kiedy patrzymy na hasła osobno, bez kontekstu, mogą one prowokować, bawić lub zaskakiwać, ale razem dają one obraz kultury i czasów, w których żyjemy.

Hasła pojawią się na plakatach w największych miastach na całym świecie. Zespół uruchomił stronę america.thirtysecondstomars.com – pod tym adresem każdy może przygotować własną wersję plakatu nawiązującego do okładki „America” oraz kampanii. Zachęcamy do tworzenia autorskich obrazków.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „One Track Mind”. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

1. Walk On Water
2. Dangerous Night produced by Zedd
3. Rescue Me
4. One Track Mind ft. A$AP Rocky
5. Monolith
6. Love Is Madness ft. Halsey
7. Great Wide Open
8. Hail To The Victor
9. Dawn Will Rise
10. Remedy
11. Live Like A Dream
12. Rider


W ramach trasy koncertowej Thirty Seconds to Mars dwa razy zagrają w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 18 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi.

Po raz drugi Jared Leto i spółka zagrają 29 sierpnia w Tauron Arenie w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.