Tiny Giant prezentuje kolejny singiel! Posłuchaj utworu ,,Draw me a Line”!

21 kwietnia 2017 roku brytyjski duet Tiny Giant do którego należą Chloe Alper oraz Mat Collis zaprezentował swój kolejny singiel zatytułowany ,,Draw me a Line”. Utwór ten zapowiadany był wcześniej w brytyjskim radiu BBC Introducing, gdzie podczas wywiadu została potwierdzona data jego wydania. Zespół rozpoznawalny jest swoim nietuzinkowym połączeniem stylów muzycznych czyli dream pop’u z future rock. Poniżej nowa piosenka do odsłuchu:

Tiny Giant tym razem poszedł bardziej w stronę muzyki elektronicznej, co w połączeniu z delikatnym wokalem Chloe Alper oraz ciężkim brzmieniem gitar, tworzy całkiem nowe doznania muzyczne. Duet dodatkowo udostępnił jeszcze jedną piosenkę pt. ,,Flying Ten Feet”, która utrzymuję się w tej samej stylistyce co nowy utwór.

,,Draw me a Line” jest trzecim, oficjalnym singlem grupy po wydanych wcześniej utworach ,,Joely” oraz ,,School of Hard Knocks”. Dodatkowo na ich koncie jest niedoceniony utwór ,,How” po którym każdy kto go przesłucha, znajdzie się w głębi swoich myśli. Są to również nasi faworyci wśród nowych zespołów. Zatem czekamy na cały album lub EPkę, abyśmy mogli rozkoszować się nowymi dźwiękami.

Facebook: Tiny Giant
SoundClound: Tiny Giant music
Instagram: @_tiny_giant
Twitter: @_Tiny_Giant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.