Możesz zatrzymać nas” jest debiutanckim singlem utalentowanej wokalistki, która dopiero zaczyna swoją przygodę w wielkim świecie muzycznym. Utwór ma na celu przekazanie słuchaczowi pozytywnej energii. Nie ważne co się w życiu dzieje, nigdy nie można się poddawać, załamywać, trzeba iść przed siebie z uniesioną głową. „Po co tak stać? Możesz mieć tego więcej” – śpiewa Weronika.

W piątek odbyła się premiera singla, a rezultaty ciężkiej pracy Weroniki przeszły najśmielsze oczekiwania. W ciągu 4 godzin klip w serwisie You Tube miał ponad 50 tysięcy wyświetleń, a w ciągu całej doby podwoił tę liczbę. Bardzo rzadko dzieje się tak, że nowy wokalista na rynku zdobywa tak szybko popularność.

„Włożyłam w tę piosenkę i klip bardzo dużo pracy i uczuć. Wiedziałam, że im więcej dam od siebie tym pozytywniejszy będzie odzew słuchaczy, ale tak ciepłego przyjęcia się nie spodziewałam” – mówi artystka.

Weronika Juszczak to młoda, wokalistka i YouTuberka, która dzięki udziałowi w konkursie Fanta Future Young Stars podpisała kontrakt z wytwórnią MyMusic. Śpiewa od kiedy pamięta, ale na pierwszą, profesjonalną lekcję śpiewu udała się dopiero w wieku 13 lat. Jak sama podkreśla, śpiewanie jest czymś co kocha, a jej guru muzycznym są Adele i Ed Sheeran.

Oprócz muzyki jej pasją jest robienie vlogów. W lutym 2016 roku zaczęła nagrywać je regularnie, co szybko przyniosło efekt w postaci dużej liczby wyświetleń i subskrybentów. Kanał Weroniki regularnie ogląda ponad 50tyś. widzów, którzy każdego dnia dodają jej masy endorfin, a ich liczba ciągle rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.