Wojciech Ezzat powraca!

Wojciech Ezzat – laureat programu X Factor, któremu nie potrafiła się oprzeć nawet Edyta Herbuś (bohaterka jego debiutanckiego teledysku) powraca z nowym singlem!
Od czasu programu „X Factor” zdążył już udowodnić swoją pozycję na rynku. Działa bardzo rozważnie, skupiając się na wartościowych projektach muzycznych. Nie spieszy się, aby zdobyć krótkotrwałą sławę. W wakacje wydał debiutancki singiel „Radość”, który zwrócił uwagę branży muzycznej i radiowców (playlisty Radio Zet Chilli, Programu 1 Polskiego Radia i wielu innych). Na koncie ma recitale podczas prestiżowych imprez: m.in. Kobieta Roku Glamour i The Look of The Year.

Dziś przedstawia swój drugi singiel „Horyzont marzeń” i zmysłowy teledysk. Minimalistyczny wideoklip wyreżyserowany przez Alana Kępskiego, pokazuje że nie potrzeba wielkich fajerwerków, aby zaciekawić słuchacza. Wystarczą piękne obrazy, na bliskich, subtelnie erotycznych ujęciach ciała tancerki – Igi Karol i muzyczne akcenty z udziałem zespołu Wojtka. Mecenasem Kultury przy projekcie została ekskluzywna marka – Ahmad Tea London.

– „Horyzont marzeń” to klimatyczny utwór, który od kilku miesięcy wykonuję na swoich koncertach. Za namową słuchaczy, widząc ich pozytywne reakcje, postanowiliśmy że będzie on kolejną zapowiedzią mojej płyty. Teledysk stanowi luźną, wizualną interpretację tekstu utworu, a pojawiające się kolory, są odzwierciedleniem emocji, jakie towarzyszą mi śpiewając tę piosenkę

– przyznaje wokalista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.