Już 28 sierpnia 2016 r. w warszawskim Torwarze odbędzie się największe młodzieżowo-muzyczne wydarzenie w Polsce – YOUNG STARS FESTIVAL 2016!

Podczas imprezy wystąpią najbardziej przebojowe gwiazdy młodego pokolenia i usłyszymy największe hity internetu oraz Radia Young Stars! Dodatkowo, dzięki konkursowi organizowanemu przez Radio Young Stars, wyłonieni zostaną debiutanci, którzy będą mieli okazję po raz pierwszy w życiu pokazać się dużej publice. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji jak rozdania po raz drugi nagród Young Stars Awards 2016 oraz specjalnych, tajemniczych gości!

Zainteresowanych wydarzeniem, informujemy, że w sprzedaży pozostały jedynie bilety Be Young Star. Bilety premium oraz bilety na spotkania Meet&Greet zostały wyprzedane krótko po uruchomieniu sprzedaży.

Data 28.08.2016r.
Miejsce: Warszawa; Torwar
Start:
Meet & Greet 9:00
Koncerty 15.00

ARTYŚCI

Dawid Kwiatkowski, Bars And Melody, Saszan, Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Jeremi & Artur Sikorscy, Gimper, Young Multi, Room94, David Mark Bulley, Samuel Nascimento

+GOŚĆ SPECIALNY

Wielką niespodzianką YSF216 jest gość specjalny czyli TEDE, którego idealnie opisuje hasło #foreveryoung a raper po prostu łączy wszystkie pokolenia i ma fanów w różnym wieku! Co go łączy z artystami Young Stars? Ultrapopularność, której nie przyniosło mu granie kawałków w radiu a promocja własnymi kanałami.
BILETY

W tym roku został wprowadzony nowy, ulepszony podział biletów. Organizatorzy chcą, aby każdy uczestnik miał możliwość spotkać się z wybraną gwiazdą – dlatego będą sprzedawane osobne bilety na specjalne Meet&Greet oraz osobne bilety na Festiwal.

Bilety można nabyć na www.mymusicshop.pl, www.ebilet.pl oraz w Salonach Empik. Patronem wydarzenia jest Radio Young Stars.

O PROJEKCIE YOUNG STARS

W 2013 roku wytwórnia My Music stworzyła innowacyjny projekt o nazwie Young Stars. Pomysł od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem młodych osób, jak i mediów oraz został ciepło przyjęty.

W kwietniu 2014 r. w Poznaniu odbył się pierwszy Young Stars Festival, na którym wystąpili polscy wokaliści. Rok później festiwal poszerzony o gwiazdy zagraniczne (Room94, 5Angels) oraz ambasadorów w postaci czołówki polskich YouTuberów. Przez minione dwa lata w ramach projektu ukazały się 3 płyty z utworami skomponowanymi specjalnie dla Young Stars, gadżety Young Stars, trampki oraz pierwsze młodzieżowe Radio Young Stars.

Young Stars stawia na młodość, zaangażowanie oraz pozytywną energię. Wspiera i promuje młode pokolenie popularnych już gwiazd, jak również osób, które rozpoczynają karierę. Projekt już przy pierwszej edycji skupił uwagę setek tysięcy nastolatków, wytworzył intensywną interakcję w social media, na bieżąco odpowiadał i reagował na potrzeby młodych osób oraz mocno zainteresował tradycyjne media, co poskutkowało licznymi publikacjami.

Po dziś dzień projekt jest niezmiennie jedynym tego rodzaju w Polsce skierowanym do młodzieży i przez młode osoby współtworzonym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *