,,Zgoda buduje, niezgoda rujnuje” – Doda przeciwko hejtowi i nienawiści

W dzisiejszej relacji Dody na Instagramie ukazał się filmik w którym piosenkarka wypowiada się na temat tragicznych wydarzeń w Gdańsku, które miały miejsce 13 stycznia na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie tam artystka przedstawiła swój spontaniczny pomysł realizacji koncertu przeciwko hejtowi i nienawiści, którego celem byłoby jednoczenie różnych artystów i ich fanów. W relacji usłyszeliśmy:

,,Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewcząt z branży, które za mną nie przepadają. Hej, dziewczyny, pokażmy że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem”

Pojawił się również wątek piosenki sprzed 15 lat zatytułowanej ,,Znak Pokoju”, przy której padło stwierdzenie, że nic się nie zmieniło w przeciągu tych parunastu lat. Piosenkarka również zachęca swoich kolegów z branży aby to właśnie oni podzielili się swoimi historiami związanymi z hejtem:

,,Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoją historię związaną z hejtem, przemocą w internecie. O tym, jak my to przeżywamy, bo przecież przeżywamy to codziennie” – dodała Doda.

My również jesteśmy przeciwko nienawiści i tym samym wspieramy pomysł Dody!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.