AlbumyCiekawostkiNewsyOdsłuchPolskaRap

2115 debiutuje na 2 miejscu światowych premier Spotify

2115 ze swoim debiutanckim albumem zatytułowanym „Rodzinny Biznes” może się pochwalić niemałym sukcesem. Ekipa 2115 bowiem znalazła się na drugim miejscu w światowym rankingu Spotify Charts dziesięciu najlepszych debiutów minionego weekendu (Top Albums Debut Global) zestawionych w dniach 16-18 grudnia.


fot. charts.spotify.com
16 grudnia ukazał się debiutancki album 2115 pod tytułem „Rodzinny Biznes. Jak się okazuje, fani słuchali go z takim zacięciem, że płyta trafiła do rankingu najpopularniejszych w skali globalnej premier na platformie streamingowej Spotify.

„Rodzinny Biznes” w całości jest dostępny w Spotify i innych serwisach streamingowych. Przypomnijmy, że wśród gości udzielających się na pierwszym wspólnym wydawnictwie 2115 są m.in. Taco Hemingway, Szpaku, Kaz Bałagane, Young Multi, Doda oraz Wersow. Zaskakujący dobór rozmaitych gości z różnych środowisk sprawia, że „Rodzinny Biznes” pretenduje do miana jednego z najciekawszych albumów tego roku.

Ten album powstawał podczas setek godzin spędzonych w studio, przez wspólne przygody w Los Angeles, po pakowanie i podpisywanie własnoręcznie każdej płyty. Jednak tak naprawdę, tę płytę zaczęliśmy pisać już w 2015 roku kiedy się poznaliśmy – przez nasze wszystkie wspólne upadki, wzloty, porażki i sukcesy, aż do teraz. Miał to być najgorętszy mixtape tego lata, ale jest to znaczenie więcej – kamień milowy w historii 2115, pierwszy projekt wydany w pełni przez 2115 label – spełnienie dziecięcych marzeń każdego z nas. Dziękujemy za wsparcie i za bycie z nami podczas pisania tej historii. – 2115 label

Na dwa tygodnie przed premierą „Rodzinny Biznes” uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż 30 000 sztuk, a dwa dni przed premierą wytwórnia 2115 label poinformowała, że wyprzedany został cały nakład albumu w wersji preorderowej. Spóźnialscy mogą nadal zamówić album w wersji standard.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy