Andrzej Piaseczny prezentuje teledysk do utwory “Jutro”!

Blisko dwa lata po premierze swojego ostatniego albumu Andrzej Piaseczny powraca z nowym utworem. Piosenka zatytułowana “Jutro” właśnie ukazała się w sieci.

Utwór powstał kilkanaście dni temu, dlatego ma wyjątkowy charakter i jest nadzwyczaj aktualny. Skłania do pozytywnej refleksji i optymistycznego spojrzenia w przyszłość, którego wielu z nas tak bardzo obecnie potrzebuje.

„Jutro? To, że przez większą cześć życia trwanie w poczuciu stałości rzeczy było ułudą, dzisiaj jest już pewne. Wszystkie plany, te na dzień jutrzejszy, jak i te długodystansowe, nie tyle stanęły pod znakiem zapytania, ile zniknęły po prostu z dnia na dzień – przyznaje Andrzej Piaseczny

Niemożliwe stało się rzeczywistością, a kiedy już się stało, wielu z nas spostrzegło, że zmiany, o które nikt nie pytał czy chcemy ich wokół nas, niosą ze sobą wiele niespodzianek. Zmiany na niewiadomą przyszłość, zwykle przyjmowane przez nas z obawą i niepokojem mają też swoje inne oblicze. Przecież boimy się wtedy, kiedy patrzymy w oczy strachowi. Kiedy zaś otworzymy się na niedostrzegalne dotąd, może się okazać że nasz mikroświat jest pełen zupełnie innych stałości, tak pięknych w swej oczywistości, że dotąd nam umykały.

Czas dla siebie i najbliższych. Czas na wszystko dla czego w pośpiechu nam go brakowało. Czas na książkę, muzykę, na wiosnę która tego roku kwitnie anomalią. Kwitnie wszystkim na raz, kwitnie zupełnym zamieszaniem świata. I gdyby tylko móc odsunąć od siebie tę obawę o jutro…

A może jutro wcale nie będzie powrotem do wczorajszej rzeczywistości i przyzwyczajeń?

Co będzie, nie wiem. Wiem, że jest takie powiedzenie, o którym przypomniał mi jeden z przyjaciół: „Człowiek planuje, a Pan Bóg się śmieje”. Jakże to dzisiaj aktualne, jakże aktualne na jutro. Wiosna taka piękna, więc zapatrzmy się w nią. W świecie wczorajszych norm, dzisiaj może wydawać się nienormalne. Co będzie jutro? Pewnym jest, że jutro będzie.”

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.